فهرست این مقاله

میز غذاخوری شیشه ای

تولید انواع میز غذاخوری شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

میز غذاخوری شیشه ای

 

میز غذاخوری شیشه ای

میزهای ناهارخوری همیشه یکی از محبوب ترین انواع میزهای داخل یک ساختمان مسکونی محسوب می شود که به در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، جدیدترین طرح میزهای ناهارخوری با نام میز غذاخوری شیشه ای شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز غذاخوری شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز غذاخوری شیشه ای – خم

به طور کلی میزهای ناهارخوری به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه 15 میل یا 20 میل توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس قابل فلزی 90 درجه ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قابل فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

میز غذاخوری شیشه ای – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 8 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز غذاخوری شیشه ای – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی دو رنما مانند شیشه دودی و شیشه برنز و همچنین تولید شیشه های رنگی یک رو نما یا لاکوبل در طیق وسیع رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز غذاخوری شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی لاکوبل 15 میل بکار برد .

 

میز غذاخوری شیشه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی میز شیشه ای چاپ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز غذاخوری شیشه ای – با پایه استیل

یکی دیگر از طرح های خاص میز شیشه ای ناهارخوری که از ترکیب شیشه های کریستال و پایه های استیل طلایی یا نقره ای تشکیل شده است ، به طور مثال در طرح های جدید یک طرف میز شیشه خم 90 درجه بوده و طرف دیگر شیشه به پایه های استیل به صورت لیزری چسبیده شده است .

 

میز غذاخوری شیشه ای – ضخیم 

برای تولید میز شیشه ای مدرن و جدید با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای 12 نفره باید از شیشه های 15 میل بکار برد ، میزهای ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز غذاخوری شیشه ای – کریستال 

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، میزهای کریستال در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوری معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

میز غذاخوری شیشه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز غذاخوری شیشه ای – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز غذاخوری شیشه ای تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز غذاخوری شیشه ای – مات 

به طور کلی میزهای شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرنت استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

میز غذاخوری شیشه ای - اینستاگرام

 

میز غذاخوری شیشه ای - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید میز غذاخوری شیشه ای را از طریق زیر به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت میز غذاخوری شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز غذاخوری شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز غذاخوری شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

شیشه میز غذاخوری

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای

 

جهت کی اطلاعات بیشتر پیرامون میز غذاخوری شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند