فهرست این مقاله

میز ناخن شیشه ای

تولید انواع میز ناخن شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823524202188621912

 

میز ناخن شیشه ای

 

میز ناخن شیشه ای

میزهای شیشه ای در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود که در ساختمان های اداری ؛ مسکونی و تجاری استفاده خواهد شد ، یکی از کاربردی ترین آن ها بدون تردید میز ناخن شیشه ای است که امروزه در سالن های زیبایی به کرات اجرا شده است در این مقاله به بررسی انواع این نوع میزها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران قعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز ناخن شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز ناخن شیشه ای – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین نوع میز شیشه ای به شمار می رود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز ناخن شیشه ای – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز ناخن شیشه ای – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای مدرن استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز ناخن شیشه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز ناخن شیشه ای – هوشمند 

جدیدترین طرح میزهای ناخن شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز ناخن شیشه ای – پایه فلزی 

یکی دیگر از طرح های میز شیشه ای که از ترکیب شیشه های خم و پایه های استیل تشکیل شده است ، ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف مقابل پایه استیل به شیشه چسبیده خواهد شد ، میزهای پایه فلزی در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز ناخن شیشه ای – دو طبقه 

با توجه به اینکه میزهای شیشه ای فاقد کشو است بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق استیل به شیشه چسبیده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای دو طبقه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز ناخن شیشه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد . میزهای 20میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز ناخن شیشه ای - اینستاگرام

 

میز ناخن شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز ناخن شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز ناخن شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز ناخن شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز ناخن شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز ناخن شیشه ای

میز ناخن شیشه ای

میز ناخن شیشه ای

میز ناخن شیشه ای

میز ناخن شیشه ای

میز ناخن شیشه ای

میز ناخن شیشه ای

میز ناخن شیشه ای

میز ناخن شیشه ای

میز ناخن شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز ناخن شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند