فهرست این مقاله

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

تولید میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

امروزه در هر ساختمانی حداق یک نوع میز ناهارخوری وجود دارد چرا که همه از عوارض روی زمین نشستن آگاه هستند و از طرفی وجود میزناهارخوری موجب ارتقای سطح طراحی داخلی دکوراسیون می شود از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح میز یعنی میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه میز ناهارخوری در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل – کریستال

به طور کلی شیشه های میز ناهارخوری به سه دسته ی شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل – گرد 

برای تولید شیشه های گرد ناهارخوری با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر باید از گرد بر دستی و برای تولید شیشه های با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر باید از دستگاه مستر استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهاخوری ۸ نفره باید از شیشه گرد با قطر ۱۵۰ استفاده کرد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، آبی و شیشه های یک رو نما یا لاکوبل می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه میز ناهاخوری استفاده کرد به طور مثال برای پایه استیل نقره ای رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های میز ناهارخوری که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل – ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای با ابعاد ۱۲۰ * ۲۴۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل بکار برد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل – دو طبقه 

اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو هستند به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به شیشه متصل خواهد شد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حسد استاندارد در نظر گرفته شد باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

میز شیشه ای ناهارخوری با پایه استیل

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز ناهارخوری شیشه ای با پایه استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند