فهرست این مقاله

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

تولید میز ناهارخوری شیشه ای گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

 

میز ناهارخوری شیشه ای

میزهای شیشه ای در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها برای طراحی دکوراسیون خاصی استفاده خواهد شد ، جدیدترین و جذاب ترین نوع میزهای شیشه ای با نام میز ناهارخوری شیشه ای شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز ناهارخوری شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز ناهارخوری شیشه ای گرد – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین نوع میز شیشه ای محسوب می شود برای تولید میز ناهارخوری شیشه ای خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای گرد – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای گرد – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای گرد – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه ها به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد در این صورت به برندینگ مجموعه میز کمک شایانی خواهد شد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای گرد – با پایه فلزی

این طرح از میزهای شیشه ای از ترکیب شیشه های خم 15 میل و 20 میل و پایه های استیل نقره ای و طلایی تشکیل شده است ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف میز شیشه خم 15 میل و طرف مقابل پایه استیل به شیشه چسبیده می شود ، میزهای با پایه در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های رومیزی معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

میز ناهارخوری شیشه ای گرد – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق استیل به میز متصل خواهد شد ، میزهای دو طبقه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

میز ناهارخوری شیشه ای گرد – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شد باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوی 10 نفره باید از شیشه های کریستال بلژیکی و چینی 20 میل بکار برد .

میزهای شیشه ای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای و شناخته شده و مهندسان ساختمانی قرار گرفته است .

 

میز ناهارخوری شیشه ای گرد – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع میزها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای شیشه ای تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور یهینه استفاده می شود .

 

ابزار میز ناهارخوری شیشه ای

  • لول مات و براق 
  • تخت مات و براق 
  • دیاموند 
  • تراش پخ 
  • تراش دو پله 
  • تراش سه پله 
  • تراش انگشتی 
  • تراش 45 درجه

 

میز ناهارخوری شیشه ای گرد - اینستاگرام

میز ناهارخوری شیشه ای گرد - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز ناهارخوری شیشه ای گرد به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز ناهارخوری شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز ناهارخوری شیشه ای مورد نظر را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز ناهارخوری شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

میز ناهارخوری شیشه ای گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز ناهارخوری شیشه ای به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند