فهرست این مقاله

میز ناهارخوری شیشه ای

تولید انواع میز ناهارخوری شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز ناهارخوری شیشه ای

 

میز ناهارخوری شیشه ای

میزهای ناهارخوری کاربردی ترین میز مبلمان محسوب می شود که امروزه در هر خانه ای وجود دارد ، به طور کلی میز ناهارخوری در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود که جدیدترین آن با نام میز ناهارخوری شیشه ای شناخته شده است از همین رو در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز ناهارخوری خم شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز ناهارخوری شیشه ای – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای ناهارخوری به دو دسته ی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب تر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۸ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز و شیشه های یک رو نما یا لاکوبل می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز ناهارخوری شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از میزهای شیشه ای مشکی بکار برد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه چاپ کرد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای – با پایه استیل

در این طرح از میزهای شیشه ای در واقع میز از ترکیب شیشه های خم و پایه های استیل تشکیل شده است به طور در جدیدترین آن یک طرف شیشه خم ۹۰ درجه و طرف دیگر پایه استیل وجود دارد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای – رفلکس 

در این طرح از میزهای شیشه ای مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق استیل به میز متصل خواهد شد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای - اینستاگرام

 

میز ناهارخوری شیشه ای - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید میز ناهارخوری شیشه ای را از طریق زیر سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت میز ناهارخوری شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز ناهارخوری شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز ناهارخوری شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز ناهارخوری شیشه ای

میز ناهارخوری شیشه ای

میز ناهارخوری شیشه ای

میز ناهارخوری شیشه ای

میز ناهارخوری شیشه ای

میز ناهارخوری شیشه ای

میز ناهارخوری شیشه ای

میز ناهارخوری شیشه ای

میز ناهارخوری شیشه ای

میز ناهارخوری شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز ناهارخوری شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند