فهرست این مقاله

میز کارمندی شیشه ای

تولید انواع میز کارمندی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     0912823524202188621912

 

میز کارمندی شیشه ای

 

میز کارمندی شیشه ای

میزهای شیشه ای در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها به منظور خاصی استفاده می شود یکی از جدیدترین طرح میزهای اداری با نام میز شیشه ای اداری شناخته شده است که در این مقاله به بررسی کامل آن و ویژگی های ان ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میزهای شیشه ای خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز کارمندی شیشه ای – خم 

میزهای شیشه ای به طور کلی به دو دسته ی میز شیشه ای خم و میز شیشه ای لیزری تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز کارمندی شیشه ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای مدرن استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی با فضای سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز کارمندی شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز کارمندی شیشه ای – کریستال 

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل الی 20 میل وجود دارد ، میزهای کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز کارمندی شیشه ای – مات 

میزهای شیشه ای مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده و شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود ، این نوع ِشیشه ها در ضخامت های مختلفی وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هسیتد بهتر است که از میزهای مات بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز کارمندی شیشه ای - اینستاگرام

 

میز کارمندی شیشه ای - واتساپ

 

جهت سفارش میز کارمندی شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میزهای شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میزهای شیشه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز کارمندی شیشه ای

میز کارمندی شیشه ای

میز کارمندی شیشه ای

میز کارمندی شیشه ای

میز کارمندی شیشه ای

میز کارمندی شیشه ای

میز کارمندی شیشه ای

میز کارمندی شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزهای شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند