فهرست این مقاله

نرده شیشه ای دوبلکس

تولد انواع نرده شیشه ای دوبلکس در صنایع شیشه و آینه کولیوند            0912823524202188621912

 

 

نرده شیشه ای دوبلکس

 

نرده شیشه ای دوبلکس

در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از شیشه به کرات صورت می گیرد به طوری که در قسمت های مختلف یک ساختمان می توان از شیشه جهت ارتقای سطح طراحی بکار برد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع نرده های مدرن شیشه ای و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی نرده های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه لمینت دو لایه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نرده شیشه ای  – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه در اثر ضربه شکسته شود برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود ، نرده های سکوریت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

نرده شیشه ای دوبلکس – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد ، شیشه های لمینت در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

نرده شیشه ای دوبلکس – خم 

جذاب ترین طرح نرده های مدرن که با نام شیشه خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد ، نرده های خم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

نرده شیشه ای دوبلکس – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید نرده های مدرن استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، نرده های رنگی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

نرده شیشه ای دوبلکس – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های نرده به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های طرح دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای دوبلکس - اینستاگرام

 

نرده شیشه ای دوبلکس - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش نرده شیشه ای دوبلکس

برای اطلاع از قیمت نرده شیشه ای دوبلکس و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های نرده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه نرده شیشه ای دوبلکس در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای دوبلکس

شیشه های نرده دوبلکس

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای تراس

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای دوبلکس

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نرده های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند