فهرست این مقاله

نرده شیشه ای ویلا

تولید انواع نرده شیشه ای ویلا در صنایع شیشه کولیوند                   0912823524202188621912

 

نرده شیشه ای ویلا

 

نرده شیشه ای ویلا

شیشه های نمای یک ویلا از چند بخش تشکیل شده است که مهم ترین آن ها شیشه پنجره های دوجداره ، شیشه سقف و شیشه های نرده به شمار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های نرده به صورت تک جداره و دو جداره به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های نرده در ایران فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش اتز 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه لمینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نرده شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه سکوریت نرده شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه شکسته شوند برخلاف شیشه ها خم برنده نخواهد بود .

 

نرده شیشه ای ویلا – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد ، شیشه های لمینت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

نرده شیشه ای ویلا – دوجداره

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های نرده دوجداره بکار می رود بدین شکل از اتلاف انرِژِی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهاری فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت ، نرده های دوجداره در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

نرده شیشه ای ویلا – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های نرده بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

نرده شیشه ای ویلا – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های خم بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای ویلا - اینستاگرام

 

نرده شیشه ای ویلا - واتساپ

 

 

جهت سفارش نرده شیشه ای ویلا به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های نرده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های نرده در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای ویلا

نرده شیشه ای ویلا

نرده شیشه ای خم

نرده شیشه ای ویلا

نرده شیشه ای ویلا

نرده شیشه ای ویلا

نرده شیشه ای ویلا

نرده شیشه ای ویلا

نرده شیشه ای ویلا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند