فهرست این مقاله

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

نورپردازی پشت آینه

 

نورپردازی پشت آینه

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی آینه های دکوراتیو نقش بسیار مهمی را دارند به طور که از آینه جهت تزیین قسمت های مختلف یک ساختمان استفاده می شود ، در این مقاله به بررسی یکی از جدیدترین آینه های تولید شده در صنعت شیشه که با نام آینه نوری یا نورپردازی پشت آینه شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف آینه های تزیینی از جمله نورپردازی پشت آینه را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند پیاده سازی نورپردازی پشت آینه به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد موردنظر برش داده شده سپس توسط دستگاه سندبلاست طرح مورد نظر پشت آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از قطعات ورق PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد .

 

نورپردازی پشت آینه سرویس بهداشتی

متداول ترین نوع آینه های نوردار که مخصوص سرویس بهداشتی تولید می شود ، ابعاد این نوع آینه ها معمولا به صورت ۵۰ * ۱۰۰۰ سانتی متر است و اغلب از آینه های سوپر کلیر برای تولید آن استفاده خواهد شد ، نورپردازی پشت آینه باید به گونه ای صورت گیرد که دیگر نیازی به روشن کردن چراغ های داخل سرویس بهداشتی نباشد .

 

نورپردازی پشت آینه آنتیک

همانطور که در مقاله های دیگری نیز به طور کامل شرح داده شد آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده به عنوان آینه تزینی استفاده می شود لذا با اجرای نورپردازی مخفی پشت این نوع آینه ها می توان از طراحی فضای داخلی ساختمان را به میزان قابل توجهی ارتقا داد ، آینه آنتیک با ترام پتینه کاری مختلف و در رنگ های طلایی ، برنز و نقره ای تولید می شود .

 

نورپردازی پشت آینه رنگی

با توجه به اینکه در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز تولید شده است می توان از آن ها برای اجرای نورپردازی مخفی استفاده کرد توجه داشته باشید که رنگ آینه باید با توجه به رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان تعیین گردد .

 

نورپردازی پشت آینه طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه  به صورت مات  و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگو یا نام تجاری را روی آینه سندبلاست کرد .

 

نورپردازی پشت آینه سالن زیبایی

طراحان دکوراسیون داخلی جهت تزیین فضای داخلی سالن های زیبایی و سهولت در آرایش افراد از آینه های نورپردازی شده استفاده می کنند ، در اغلب موارد این نوع آینه ها به صورت دو طرفه تولید می شود .

 

نورپردازی پشت آینه سه بعدی

جداب ترین نوع آینه های نوری که ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود ، نحوه قرار گیری آینه ها در کنار یکدیگر موجب ایجاد نمای سه بعدی داخل آینه خواهد شد .

 

نورپردازی پشت آینه قدی

آینه های قدی به دلیل کاربرد زیاد در همه ی خانه ها وجود دارد لذا با اجرای نورپردازی مخفی پشت آینه قدی می توان حتی زمانی براق ها خاموش بوده براحتی به آراستن خود بپردازید ، آینه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت ابزار خورده ، سه بعدی و سندبلاست تولید می شود .

 

نورپردازی پشت آینه لمسی

جدیدترین نوع آینه های نوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، فرآیند لمس کردن این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

نورپردازی پشت آینه ریموت دار

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نور مخفی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

نورپردازی پشت آینه حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است نورپردازی پشت آینه حسگری در کشورهای اروپایی نیز صورت می گیرد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

نورپردازی پشت آینه با قاب استیل 

در این طرح از آینه های نور مخفی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

نورپردازی پشت آینه کودک

برای اتاق کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

نورپردازی پشت آینه آرایشگاه 

برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های بک لایت تولید می شود که اغلب به صورت قدی بوده و در مواردی نیز به صورت دو طرفه اجرا خواهد شد ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد می شود .

 

نورپردازی پشت آینه دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های نورمخفی دو طرفه اجرا کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

نورپردازی پشت آینه بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های نورپردازی شده که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

نورپردازی پشت آینه بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نورپردازی شده که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای اسن که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

نورپردازی پشت آینه پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در پروژه های خاص و ساختمان های با مساحت زیاد اجرا خواهد شد .

 

نورپردازی پشت آینه گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

نورپردازی پشت آینه - اینستاگرام

 

نورپردازی پشت آینه - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان نورپردازی پشت آینه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت نورپردازی پشت آینه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نورپردازی پشت آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است نورپردازی پشت آینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپرکلیر صورت می گیرد و به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

طرح آینه آرایشگاه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

نورپردازی پشت آینه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نورپردازی پشت آینه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.electricmirror.com

تیم تحریریه کولیوند