فهرست این مقاله

وایت برد شیشه ای رنگی

تولید انواع وایت برد شیشه ای رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

امروزه با توجه به تجهیزات آموزشی فرآیند آموزش برای مدرسان راحت تر شده است به طوری که دیگر نیازی به استفاده از وسایل قدیمی مانند تخته های گچی و آموزش بر اساس حدس و گمان نسیت بلکه با استفاده از وایت برد شیشه ای رنگی و سایر تجهیرات آموزشی می توان به طور کامل مطالب مورد نظر به افراد منتقل کرد .

صنایبع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی وایت برد شیشه ای رنگی در ایران فعالت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرد و به یاری تا کنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع وایت بردهای شیشه ای را تولید و اجرا کرده است جالب است بدایند که وایت برد های شیشه ای رنگی برای اولین بار در کشور آمریکا و در شرکت اپل اجرا شد که مورد استقبال بسیار زیادی هم از طرف کارکنان آن شرکت قرار گرفت .

با تولید وایت برد شیشه ای رنگی علاوه بر ایجاد یک نمای زیبا و مدرن در مراکز آموزشی و شرکت ها از بیماری های مختلف در اثر گرد گچ های رنگی نیز جلوگیری شد بر اساس تحقیقیا صورت گرفت گرد حاصل از گچ های رنگی موجب از بین رفتن تارهای صوتی حنجره می شود .

 

فرآیند تولید وایت برد شیشه ای رنگی

برای تولید این نوع وایت بردها ابتدا شیشه ۶ میل در ابعاد مورد نظر برش داده می شود سپس شیشه جهت سکوریت شدن وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا خواهد شد ، در مرحله ی بعدی شیشه سکوریت ۶ میل را وارد دستگاه چاپ می کنیم و مخازن رنگی دستگاه را با رنگ های مورد نظر پر خواهیم کرد در نهایت با هم دستگاه به صورت اتوماتیک شیشه سکوریت را رنگ خواهد کرد .

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مدرنترین دستگاه چاپ در دنیا می توان وایت برد شیشه ای رنگی را در طیف وسیع رنگی تولید کرد ضمنا اگر طرح خاصی مدنظر دارید می توان روی شیشه به صورت رنگی ایجاد کرد .

 

وایت برد شیشه ای رنگی مغناطیسی

در طرح های جدید وایت بردهای شیشه ای تولید شده خاصیت مغناطیسی دارند به عبارتی تخته پاک کن و سایر وسایل آموزشی را می توان روی وایت برد قرار داد بدین شکل دیگر نیازی به ایجاد یک مکان مشخص برای نگهداری وسایل آموزشی نیست بلکه هرگاه به وسایل مورد نظر نیاز بود براحتی می توان از روی وایت برد جدا کرد .

برای تولید وایت برد شیشه ای رنگی مغناطیسی از ورق های گالوانیزه استفاده می شود به طوری که ورق گالوانیزه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط چسب های مخصوص ورق های فلزی به شیشه چسبیده خواهد شد از طرفی هم روی وسایل آموزشی از آهنرباهای کوچک مخصوصی استفاده می شود .

 

نصب وایت برد شیشه ای رنگی  

برای نصب وایت برد های شیشه ای رنگی از تکنیک های مختلفی می توان استفاده کرد به عنوان مثال در برخی از مراکز آموزشی وایت برد توسط پیچ های مخصوصی روی دیوار قرار داده می شوند اما در برخی دیگر از مراکز آموزشی وایت برد شیشه ای رنگی روی پایه های فلزی قرار داده خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای رنگی کریستال 

با توجه به شفافیت بسیار بالای شیشه های کریستال اگر از این نوع شیشه ها جهت تولید وایت برد شیشه ای استفاده شود به طبع نمای بسیار زیباتری ایجاد خواهد شد ، شیشه کریستال رنگی قیمت بیشتری نسبت به شیشه های فلوت رنگی دارد اما با تولید شیشه کریستال ایرانی یا وین وایت با قیمت بسیار مناسبی می توانید وایت برد شیشه ای رنگی را تهیه کرد .

 

وایت برد شیشه ای رنگی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند نوعی از وابت بردهای شیشه ای تولید می شود که لوگو و طرح های مختلف روی شیشه چاپ می شود این نوع وایت بردها اغلب در شرکت ها و مراکز آموزشی کاربرد دارد به طور مثال در مراکز آموزشی کودکان تصاویر انیمیشنی با استفاده از دستگاه چاپ روی وایت برد شیشه ای رنگی ایجاد می شود .

 

وایت برد شیشه ای رنگی مات

با استفاده از شیشه های مات سندبلاست و ساتینا نیز می توان وایت برد های شیشه ای را تولید کرد ، این نوع شیشه ها شباهت بسیار زیادی به هم دارند تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است ، جهت تولید وایت برد شیشه ای رنگی مات ابتدا شیشه رنگی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس پودر سیلیس توسط پمپ های فشار قوی روی شیشه پاشیده می شود .

 

وایت برد شیشه ای رنگی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی وایت بردهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، وایت برد شیشه ای رنگی حکاکی شده محبوب ترین طرح وایت بردهای شیشه ای ساده و طرح دار است به همنی دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع وایت بردها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

وایت برد شیشه ای رنگی هوشمند 

طرح خاصی از وایت بردهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است وایت برد شیشه ای رنگی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

وایت برد شیشه ای رنگی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح وایت برد معرفی شده است قیمت وایت برد شیشه ای هوشمند تقریبا دو برابر وایت بردهای شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

وایت برد شیشه ای رنگی صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح وایت بردهای شیشه ای که یک صفحه نمایش جلوی شیشه و یک اسپیکر پشت شیشه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، وایت برد شیشه ای رنگی صفحه نمایش دار جذاب ترین طرح وایت بردهای شیشه ای به شمار می رود این نوع وایت بردها در پروزه های لاکچری استفاده می شود .

 

وایت برد شیشه ای رنگی با قاب استیل 

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی باید از وایت برد با قاب طلایی استفاده می شود .

 

وایت برد شیشه ای رنگی کودک

نوعی از وایت بردهای شیشه ای که براق کودکستان ها و مهد های کودک طراحی شده است و ار فریم های صورتی و سفید به عنوان قاب دور آینه استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای رنگی ضخیم 

برای تولید وایت بردهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک وایت برد با ابعاد ۱۰۰ * ۲۰۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۰ میل سکوریت بکار برد .

 

وایت برد شیشه ای رنگی لمینت 

برای تولید وایت بردهای با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های لمینت رنگی استفاده کرد به طور مثال برای یک وایت برد با ابعاد ۱۰۰ * ۳۲۰ سانتی متر باید از شیشه های لمینت رنگی بکار برد .

 

وایت برد شیشه ای رنگی پایه دار 

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای یک پایه فلزی یا چوبی پشت وایت برد قرار می گیرد بدین شکل وایت برد را می توان وسط سالن نیز قرار داد حتی در طرح های جدید از پایه های چرخ دار نیز بکار برده خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای رنگی رفلکس

در این طرح از وابت بردهای شیشه ای مدرن و لوکس از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، ابی و بنفش وجود دارد .

 

وایت برد شیشه ای رنگی تاشو 

طرح خاص دیگری از وایت بردهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

وایت برد شیشه ای رنگی ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد وایت بردهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای رنگی استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی محسوب می شود که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، وایت برد استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

وایت برد شیشه ای رنگی - اینستاگرام

 

وایت برد شیشه ای رنگی - واتساپ

 

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش وایت برد شیشه ای رنگی 

برای اطلاع از قیمت وایت برد شیشه ای رنگی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری وایت برد شیشه ای رنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید وایت برد شیشه ای رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و حذف واسطه ها با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد .

 

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون وایت برد شیشه ای رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.clarus.com

 

تیم تحریریه کولیوند