فهرست این مقاله

پارتیشن شیشه ای اداری

تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

پارتیشن شیشه ای اداری

 

پارتیشن شیشه ای اداری

در سالیان گذشته و نه چندان دور تصور اینکه حتی پارتیشن ها هم شیشه ای شوند برای هر کسی تقریبا غیر قابل باور بود اما امروز شاهد پارتیشن های تمام شیشه ای در رنگ های مختلفی هستیم که دارای کمترین یراق و اتصالات جانبی جهت کنار هم قرار گرفتن شیشه ها است .

 

بررسی پارتیشن شیشه ای اداری صنایع شیشه و آینه کولیوند

از شاخص ترین ویژگی های پارتیشن های شیشه ای می توان به سهولت مدیریت شرکت اشاره کرد به نحوی که با توجه به اینکه صرفا شیشه شفاف است مدیران شرکت به راحتی می توانند در هر نقطه ای از شرکت کل اتاق های کارمندان را بدون اینکه به تک تک اتاق ها رفته را زیر نظر داشته باشند .

ویژگی دیگر پارتیشن شیشه ای اداری نمای مدرن و جذاب ان به واسطه استفاده از شیشه است به عبارت دیگر با توجه به این موضوع که طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی  روی به روز بیشتر به سمت نمای شیشه ای سوق پبدا کرده به طبع استفاده از پارتیشن های شیشه ای هم نمای مدرنی را در شرکت ها و اداره های دولتی ایجاد خواهد کرد .

پارتیشن اداری برخلاف پارتیشن های خانگی معمولا دارای چندین بخش است و به همین دلیل استفاده از فریم جهت نگهداری شیشه ها الزامی می باشد ، فریم بندی باید به گونه ای باشد که نمای پارتیشن شیشه ای اداری نامنظم نشود .

 

چاپ لولگوی شرکت روی پارتیشن شیشه ای اداری

در چند سال اخیر در همه کشورهای دنیا و شرکت های معتبری مانند گوگل و اپل لوگوی شرکت روی همه وسایل و اقلام آن مجموعه چاپ یا حک خواهد شد که پارتیشن شیشه ای اداری هم از این قاعده مستثنی نیست از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند به دو روش چاپ رنگی و سندبلاست کردن ، لوگوی شرکت را روی پارتیشن شیشه ای اداری قرار می دهد برای اینکار کافیست فایل لوگوی شرکت خود را برای کارشناسان صنایع شیشه کولیوند ارسال نمایید .

 

انواع پارتیشن شیشه ای اداری صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • پارتیشن های شیشه ای با فریم استیل
  • پارتیشن های شیشه ای فریم لس
  • پارتیشن های شیشه ای دوجداره
  • پارتیشن شیشه ای اداری لمینت
  • پارتیشن های شیشه ای رنگی
  • پارتیشن های شیشه ای با پایه استیل
  • پارتیشن های شیشه ای اختصاصی آلومینیومی رنگی

 

تولید پارتیشن شیشه ای اداری رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به طراحی دکوراسیون مدرن و استفاده از رنگ های خاص در این نوع طراحی ، شیشه های سکوریت رنگی 10 میل را جهت اجرای نرده های شیشه ای و همچنین پارتیشن شیشه ای تولید می کند اما توجه داشته باشید که قیمت شیشه های سکوریت رنگی به مراتب بیشتر از شیشه های سکوریت ساده می باشد .

 

پارتیشن شیشه ای اداری دوجداره 

یکی مدرن ترین نوع پارتیشن های اداری که دارای یک فریم رنگی آلومینیومی و شیشه های دوجداره است این نوع پارتیشن ها را می توان در هر رنگی تولید کرد و از ویژگی آن می توان به جلوگیری از آلودگی صورتی فضای داخلی شرکت اشاره کرد .

پارتیشن شیشه ای اداری دوجداره آلومینیومی به دلیل ساختار مستحکم در دراز مدت هم دچار افت کیفیت و تغییر نخواهد شد و به همین دلیل در سازمان های دولتی تاکید بر استفاده از این پارتیشن ها دارند .

در صورت استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری دوجداره حدود 70 درصد از آلودگی صوتی در فضای داخلی ساختمان کمتر خواهد شد و بدین شکل کارمندان شرکت با آرامش و تمرکز بسیار بیشتری به انجام کارها می پردازند .

 

پارتیشن شیشه ای اداری طرح دار

امروزه اغلب طراحان دکوراسیون داخلی تمایل به چاپ یا سندبلاست کردن لوگوی مجموعه روی پارتیشن های شیشه ای اداری دارند زیرا بدین شکل به نوعی تبلیغات حرفه ای هم انجام خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای اداری رنگی

با توجه به اهمیت بسیار بالای رنگ های بکار رفته در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از پارتیشن شیشه ای رنگی برای جدا کردن قسمت های مختلف یک مجموعه استفاده کرد ، این نوع پارتیشن ها با فریم و به صورت فریم لس اجرا می شود .

 

پارتیشن شیشه ای اداری کریستال

به طور کلی از سه نوع شیشه فلوت ، سوپرکلیر و کریستال می توان برای تولید پارتیشن های شیشه ای استفاده کرد که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بیشتری برخوردار است .

 

پارتیشن شیشه ای اداری با فریم آلومینیومی

در برخی از موارد نمی توان پارتیشن شیشه ای را به صورت فریم لس اجرا کرد و باید از فریم های آلومینیومی جهت نگهداری شیشه استفاده کرد مانند پروژه هایی که پارتیشن در وسط شرکت نصب خواهد شد و متصل به دیوار نمی باشد .

 

پارتیشن شیشه ای اداری با فریم استیل

نوع دیگری از پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از فریم های استیل طلایی و نقره ای اجرا می شود ، این نوع پارتیشن ها از قیمت بیشتری نسبت به پارتیشن های با فریم آلومینیومی برخوردار است .

 

پارتیشن شیشه ای اداری رامات

نوعی از پارتیشن های شیشه ای مات که طرح راه راه مات روی شیشه ایجاد شده است به عبارتی روی شیشه خطوط افقی مات با پهنای مختلف وجود دارد ، این نوع پارتیشن ها در سازمان ها و شرکت ها به کرات اجرا شده است .

 

پارتیشن شیشه ای اداری حکاکی شده

با اسنفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی روی پارتیشن های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال اغلب در شرکت های بزرگ و معتبر لوگوی مجموعه روی پارتیشن شیشه ای حکاکی می شود بدین شکل به برندینگ شکرت نیز کمک شایانی خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای اداری خم

طرح خاصی از پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از شیشه های خم اجرا می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای اداری هوشمند 

در این طرح با استفاده از ریموت پارتیشن شیشه ای مدرن از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پارتیشن شیشه ای اداری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

پارتیشن شیشه ای اداری اکریلیک 

طرح دیگری از پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مردن به شمار می رود .

 

پارتیشن شیشه ای اداری صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح پارتیشن های شیشه ای که یک صفحه نمایش جلوی شیشه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

پارتیشن شیشه ای اداری صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پارتیشن معرقی شده است قیمت پارتیشن شیشه ای اداری صفحه نمایش دار دو برابر پارتیشن های شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

پارتیشن شیشه ای اداری ضخیم 

برای تولید پارتیشن های شیشه ای اداری مدرن با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل سکوریت بکار برد به طور مثال بیرای پارتیشن با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل سکوریت بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای اداری رفلکس

طرح دیگری از پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی اجرا می شود به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های رفلکس دودی بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای اداری حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه مستر طرح های مختلفی روی پارتیشن های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، پارتیشن های حکاکی شده در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

پارتیشن شیشه ای اداری کریستال 

پارتیشن های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی پارتیشن های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، پارتیشن های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پارتیشن شیشه ای اداری تاشو

در  این طرح از پارتیشن های شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع پارتیشن ها به گونه ای است که لنگه های تابت و یاز شو شیشه روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پارتیشن شیشه ای اداری تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای اداری 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد پارتیشن های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، پارتیشن های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

پارتیشن شیشه ای اداری - اینستاگرام

 

پارتیشن شیشه ای اداری - واتساپ

 

 

نحوه سفارش پارتیشن شیشه ای اداری به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش پارتیشن شیشه ای اداری به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند پارتیشن شیشه ای اداری مورد نظر خود را به کارشناسان فروش ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب پارتیشن شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم فنی خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارتیشن شیشه ای اداری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند