فهرست این مقاله

پارتیشن شیشه ای دوجداره

تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای دوجداره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0912823524202188621912

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره

امروزه به دلیل محدودیت فضا در ساختمان های مختلف از پارتیشن ها برای استفاده بهینه از فضای داخلی موجود بکار می رود به طوری که با اجرای یک پارتیشن مناسب می توان از یک فضای کوچک به بهترین شکل ممکن بهره برد در این مقاله یکی از پرکاربردترین پارتیشن های تولید شده یعنی پارتیشن شیشه ای دوجداره را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پارتیشن شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 طرح مختلف پارتیشن شیشه ای دوجداره را اجرا کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

قیمت مسکن متاسفانه در کشور ما طی چند سال گذشته رشد بسیار زیادی داشته از همین رو اغلب افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار کوچک را دارند با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند اما با استفاده از پارتیشن شیشه ای دوجداره و سایر پارتیشن ها مانند پارتیشن شیشه ای فریم لس می توان یک فضای کوچک را با قسمت مناسبی اجاره کرد و از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کرد .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره آلومینیومی و upvc

به طور کلی پارتیشن های شیشه ای دوجداره به دو دسته پارتیشن های با فریم آلومینیومی و upvc تقسیم بندی می شود ، پارتیشن های ذکر شده به دلیل ساختار دوجداره ای از آلودگی صوتی جلوگیری کرده و به میزان قابل توجهی اتلاف انرژی را کاهش خواهد داد ، تفاوت پارتیشن شیشه ای دوجداره آلومینیومی و upvc در ماندگاری پارتیشن و میزان کاهش اتلاف انرژی می باشد .

معمولا پارتیشن شیشه ای دوجداره آلومینیومی در دراز مدت هم دچار افت کیفیت نخواهد شد در مقابل پارتیشن های دوجداره upvc به میزان بیشتری از اتلاف انرژی جلوگیری می کند .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره رنگی

با توجه به تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های سکوریت رنگی برای تولید پارتیشن های شیشه ای دوجداره استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنک کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از پارتیشن شیشه ای برنز با فریم های شامپاینی بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره اداری

پارتیشن های دوجداره اغلب در ساختمان های اداری اجرا می شود در این صورت علاوه بر استفاده بهینه از فضای داخلی از اتلاف انرژی و آلودگی صورتی فضای داخلی شرکت نیز جلوگیری می شود ، پارتشین های دوجداره شیشه ای بهترین انتخاب برای سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی محسوب می شود .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره کشویی

از نظر نصب نیر پارتیشن های شیشه ای دوجداره را می توان به صورت کشویی و بازشو اجرا کرد به طوری که برای ساختمان های با فضای کوچک بهتر است که از پارتیشن های شیشه ای کشویی استفاده کرد بدین شکل برای باز و بسته کردن پارتیشن فضایی اشغال نخواهد شد اما در ساختمان های با فضای داخلی مناسب باید از پارتیشن شیشه ای دوجداره بازشو بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ انواع شیشه های سکوریت طرح دار تولید می شود به طوری که برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست و برای تولید شیشه های طرح دار رنگی از دستگاه چاپ استفاده می شود ، امروزه در سازمان ها و شرکت های معتبر لوگوی مجموعه روی پارتیشن های شیشه ای دوجداره ایجاد به صورت رنگی و مات ایجاد می شود .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره لمینت

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بزرگتر از حد استاندارد تعیین می شود باید از شیشه های لمینت شده جهت اجرای پارتیشن دوجداره شیشه ای استفاده کرد در این صورت شیشه ها مقاومت بسیار بالایی خواهند داشت ، ویژگی اصلی پارتیشن های شیشه ای دوجداره لمینت در هنگام شکستن یکی از شیشه هاست در این صورت ذرات شیشه برخلاف شیشه های ساده از هم جدا نخواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره خم

طرح خاصی از پارتیشن های دوجداره که با استفاده از شیشه های اجرا می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود و شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی پارتیشن های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره هوشمند

یکی دیگر از پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت شفاف به مات و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند با نام های شیشه اسمارت و شیشه مات شونده شناخته شده است لازم به ذکر است پارتیشن شیشه ای دوجداره هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره سالن زیبایی 

طرح دیگری از پارتیشن های شیشه ای دوجداره که از فریم های رنگی مات استفاده شده و شیشه های با ابعاد بزرگ داخل فریم ها قرار داده می شود ، طراحی داخلی سالن های زیبایی تاثیر بسیار زیادی در جذب متشری خواهد داشت .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره ضخیم

برای تولید پارتیشن های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم سکوریت 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک پارتیشن با ابعاد 230 * 320 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره تاشو 

در این طرح از پارتیشن های شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پارتیشن های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره مغناطیسی 

طرح خاص دیگری از پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از شیشه های مغناطیسی تولید می شود بدین شکل از شیشه های رنگی پارتیشن به عنوان وایت برد بکار رفته و براحتی می توانید نکات مهم را روی شیشه یاداشت کنید ، پارتیشن های مغناطیسی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح پارتیشن های دوجداره معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

پارتیشن شیشه ای - اینستاگرام

 

پارتیشن شیشه ای - واتساپ

 

از طریق زیر می توان پارتیشن شیشه ای دوجداره را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری پارتیشن شیشه ای دوجداره مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است اجرای پارتیشن شیشه ای دوجداره در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم فنی مجرب صورت می گیرد چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی نسبت به رفع نقص اقدام خواهد کرد .

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارتیشن شیشه ای دوجداره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند