فهرست این مقاله

پارتیشن شیشه ای فریم لس

تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس در صنایع شیشه و آینه کولیوند              0912823524202188621912

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

استفاده بهینه از فضای داخلی ساختمان ها از مهم ترین کارهای یک طراح دکوراسیون داخلی محسوب می شود به ویژه ساختمان هایی که متراژ زیادی ندارند و به نوعی با کمبود فضای داخلی مواجه هستند ، پارتیشن شیشه ای فریم لس یکی از جدیدترین انواع پارتیشن های شیشه ای محسوب می شود که با اجرای آن می توان علاوه بر بخش بندی فضای داخلی ، نمای بسیار زیبایی را در ساختمان ایجاد کرد .

به طور کلی پارتیشن به معنی بخش بندی یا جدا کردن قسمت های مختلف در یک مجموعه است ، صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی پارتیشن شیشه ای فریم لس در ایران فعالبت خود را در زمینه ی پارتیشن های شیشه ای از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 پروژه مختلف مربوط به انواع پارتیشن های شیشه ای را اجرا کرده است .

پارتیشن شیشه ای فریم لس برای اولین بار در کشور آلمان و در شرکت بنز اجرا شد که با استقبال بسیار زیادی هم از طرف مدیران آن شرکت مواجه شد و خبلی زود هم در سایر کشورها رواج پیدا کرد تا جایی که امروزه در کشور عزیزمان ایران هم بسیاری از شرکت های بزرگ و معتبر از پارتیشن شیشه ای فریم لس یا بدون فریم جهت جدا کردن بخش های مختلف استفاده می کنند .

 

چرا پارتیشن شیشه ای فریم لس ؟   

اینکه قسمت های مختلف یک ساختمان از هم تفکیک شوند را با اجرای انواع پارتیشن ها می توان تحقق داد اما توجه داشته باشید که در صورت استفاده از پارتیشن های چوبی یا آلومینیومی فضای داخلی کوچکتر شده و نمی توان سایر قسمت ها را به طور مستقیم کنترل کرد اما با اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس به دلیل شفافیت شیشه براحتی می توان از داخل اتاقک های را از فاصله دور نیز مدیریت کرد .

دلیل دوم : با توجه به اینکه اجرای نمای تمام شیشه ای در ساختمان ها مدرن ترین نمای ساختمانی محسوب می شود در صورت استفاده از پارتیشن شیشه ای فریم لس این اصل نیز به طور کامل رعایت شده است چرا که هیچ گونه فریمی در ساخت این نوع پارتیشن شیشه ای بکار برده نمی شود .

 

نحوه تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس

در گام نخست اندازه گیری دقیق پروژه انجام شده سپس طرح شیشه ها تعیین می گردد سپس طبق ابعاد در نظر گرفته شده شیشه های سکوریت 10 میل تولید می شوند علت استفاده از شیشه 10 میل مقاومت بالا و وزن مناسب می باشد ، در مرحله ی بعدی از تولید پارتیشن شیشه ای فریم لس طرح مودر نظر روی شیشه های سکوریت ایجاد خواهد شد در این مرحله با استفاده از دستگاه چاپ و سندبلاست طرح روی شیشه به صورت رنگی و مات ایجاد می شود .

در محله ی سوم پارتیشن شیشه ای فریم لس توسط تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند نصب می شود در این مرحله با استفاده از یراق های استیل نقره ای و طلایی که در انواع مختلفی وجود دارند شیشه ها طبق نقشه کنار هم قرار داده می شوند به طوری که نه فاصله شیشه ها از هم زیاد شده و نه نزدیک کردن شیشه ها به یکدیگر موجب شکستن شیشه شود .

 

اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس اداری

امروزه در اغلب شرکت ها از پارتیشن های شیشه ای اداری استفاده می شود که در طرح های جدید این نوع پارتیشن ها لوگوی مجموعه به صورت رنگی و مات روی شیشه ایجاد می شود به نوعی تبلیغات هم صورت می گیرد .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت اعمال می شود ، به طرو مثال لولگوی مجموعه را می توان روی شیشه به صورت رنگی و مات ایجاد کرد .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس رنگی

با توجه به تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های سکوریت رنگی در اجرای پارتیشن شیشه ای استفاده کرد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های سکوریت رنگی دودی ، برنز ، آبی و بنفش را تولید می کند .

 

اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس سرویس بهداشتی

در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی نیز می توان با استفاده از پارتیشن شیشه ای یک کابین دوش شیشه ای اجرا کرد ، با اجرای این طرح علاوه بر جدا کردن کابین دوش و سایر قسمت ها در سرویس بهداشتی نمای بسیار زیبایی هم ایجاد خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس کشویی

در برخی از ساختمان ها به دلیل محدودیت فضای داخلی بهتر است که از پارتیشن های شیشه ای کشویی استفاده کرد بدین شکل پارتیشن در صورت نیاز برداشته خواهد شد ، پارتیشن شیشه ای فریم لس کشویی را می توان در طرح های مختلفی نصب کرد به طور مثال در برخی از طرح ها لنگه ی کشویی در وسط کار قرار گرفته اما در طرح دیگری می توان لنگه ی کشویی را کناره های دیوار قرار داد .

 

ضخامت پارتیشن شیشه ای فریم لس 

پارتیشن های شیشه ای فریم لس معمولا با شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل اجرا می شود چرا که هیچ گونه محافظی برای شیشه وجود نداشته و با اصابت ضربه به شیشه احتمال شکسته شدن آن زیاد است .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس هوشمند 

در این طرح با استفاده از ریموت پارتیشن شیشه ای مدرن از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پارتیشن شیشه ای فریم لس هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس هوشمد تقریبا دو برابر پارتیشن های شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ، پارتیشن شیشه ای فریم لس هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پارتیشن معرفی شده است .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح پارتیشن های شیشه ای که یک صفحه نمایش جلوی شیشه و یک اسپیکر پشت شیشه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس منزل 

برای ساختمان های مسکونی یا منزل نوعی از پارتیشن های شیشه ای اجرا می شود که از فریم های مشبک فلزی مشکی تشکیل شده است ، این نوع پارتیشن های با نام پارتیشن لوکس نیز شناخته شده است .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس ضخیم

برای تولید پارتیشن های شیشه ای مدرن با ابعاد بزرگ باید از شیشه های سکوریت ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک پارتیشن با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه لمینت 20 میل بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس کریستال 

پارتیشن های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، پارتیشن های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس تاشو 

طرح خاص دیگری از پارتیشن های شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر سات که از پارتیشن شیشه ای فریم لس تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد پارتیشن های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس - اینستاگرام

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس - واتساپ

 

 

جهت سفارش پارتیشن شیشه ای فریم لس به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری پارتیشن شیشه ای فریم لس مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سکوریت سوپر کلیر و با درجه کیفیت +A صورت می گیرد .

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای فریم لس

 پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارتیشن شیشه ای فریم لس در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند