فهرست این مقاله

پارتیشن شیشه ای مات

تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای مات در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

پارتیشن شیشه ای مات

 

پارتیشن شیشه ای مات

با توجه به قسمت بسیار زیاد ملک در کشور طی سال اخیر اغلب واحد های ساختمانی با متراز کمتر از 100 متر است به همین دلیل فضای کافی برای انجام امور در ساختمان وجود ندارد اما با استفاده بهینه ار فضا می توان تا حدود زیادی این مشکل را برطرف کرد به طور مثال با استفاده از پارتیشن های شیشه ای مانند پارتیشن شیشه ای مات از فضای موجود خیلی بهتر بهره برد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پارتیشن های شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف پارتیشن های شیشه ای از جمله پارتیشن شیشه ای مات را تولید کرده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

پارتیشن شیشه ای مات به طور کلی به دو دسته ی پارتیشن های شیشه ای تمام مات و پارتیشن های شیشه ای رامات تقسیم می شود در حالت اول شیشه ها به طور کامل مات هستند اما در حالت دوم شیشه به صورت راه راه مات و شفاف است این نوع پارتیشن ها معمولا در اداره ها اجرا می شود .

 

پارتیشن شیشه ای مات – سکوریت

بیش از 70 درصد پارتیشن های شیشه ای با استفاده از شیشه های سکوریت یا نشکن اجرا می شود مقاومت این نوع شیشه ها بسیار بیشتر از شیشه های خم است و برای تولید آن ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده و لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای مات – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های مات لمینت استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PBV به یکدیگر چسبیده خواهد شد در این صورت حتی اگر شیشه ها شکسته شوند ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای مات – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های سکوریت و لمینت رنگی جهت اجرای پارتیشن شیشه ای مات استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده باید از شیشه های سکوریت برنز استفاده کرد .

 

پارتیشن شیشه ای مات – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی پارتیشن های شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی پارتیشن های شیشه ای سندبلاست کرد و به نوعی تبلیغات حرفه ای را انجام داد .

 

پارتیشن شیشه ای مات – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای مات – هوشمند 

جدیدترین طرح پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، پارتیشن شیشه ای مات هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

پارتیشن شیشه ای مات – سرویس بهداشتی 

برای سرویس بهداشتی های مدرن نیز باید از شیشه های مات سندبلاست و ساتینا استفاده کرد به طور مثال برای تفکیک دوش حمام و فرنگی باید از شیشه های مات 10 میل سکوریت شده بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای مات – ضخیم 

برای تولید پارتیین های شیشه ای مدرن با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های دودی بکار برد ، پارتییشن های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای مات – رفلکس

در این طرح از پارتیشن های شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، پارتیشن های رفلکس در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه ها معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

پارتیشن شیشه ای مات – کریستال 

پارتیشن های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ،پارتیشن های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پارتیشن شیشه ای مات – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد پارتیشن های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، به طور مثال برای اجرای پارتیشن مدرن با متراز 200 * 300 سانتی متر از شیشه های 20 میل بکار برد در این صورت ایمن سازی پروژه نیز مناسب خواهد بود .

 

پارتیشن شیشه ای مات – تاشو 

طرح خاص دیگری از پارتیشن های شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پارتیشن شیشه ای مات تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای مات - اینستاگرام

 

پارتیشن شیشه ای مات - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش پارتیشن شیشه ای مات

برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای مات و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری پارتیشن شیشه ای مات مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پارتیشن شیشه ای مات در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد و با بهره گیری از جدیدترین کوره های صنعت شیشه به حالت نشکن تبدیل می شود .

 

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارتیشن شیشه ای مات در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند