فهرست این مقاله

پلکسی گلاس ایرانی

تولید پلکسی گلاس ایرانی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

استفاده از طلق به جای شیشه همیشه موجب نارضایتی مشتریان گرامی بوده است چرا که طلق ها مانند شیشه دارای شفافیت نیستند و به طبع زیبایی شیشه را نخواهد داشت اما با تولید پلکسی گلاس ها شوک جدیدی با صنعت شیشه و طلق وارد شد به طوری که بسیاری از افراد با رویکار آمدن پلکسی گلاس از شیشه استفاده نمی کنند .

در اوایل پلکسی گلاس ها فقط در کشورهای اروپایی و ویتنام تولید می شد اما رفته رفته با پژوهش های فراوان دانشمندان کشور عزیزمان ایران پلکسی گلاس ایرانی از سال 1395 تولید شد و به بازار ارائه شد نکته ی بسیار جالب این بود که پلکسی ایرانی به سرعت جای پلکسی ویتنامی را در بازار گرفت که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت .

همانطور که در دیگر مقاله ها به کرات اشاره شد پلکسی گلاس ایرانی نوعی طلق بسیار شفاف و مشابه شیشه است که در رنگ های مخنلفی تولید می شود و برای پروژه هایی که خطر شکستن شیشه بالاست جایگزین بسیار مناسبی برای شیشه می باشد در ضمن پلکسی گلاس به طلق شیشه ای هم شناخته شده می باشد .

پلکسی گلاس ایرانی در ضخامت های 2 میل ، 3 میل ، 4 میل ، 6 میل ، 8 میل و 10 میل و به صورت ورق های 120 * 180  در صنایع کولیوند تولید می شود اما برای پروژه هایی که ابعاد کار بیشتر از 2 متر خواهد بود صنایع کولیوند ورق های ویژه 2 * 3 هم تولید کرده اما با قیمت بیشتری به فروش می رساند.

 

ویژگی های پلکسی گلاس ایرانی 

  • شفافیت بسیار بالا و  مشابه شیشه
  • دارای رنگ های گوناگون
  • دارای ضخامت های 2 میل الی 10 میل
  • در صورت شکستن هیچ گونه خطری را به دنبال نخواهد داشت
  • دارای ابعاد 120 * 180 و 2 * 3
  • قابلیت انعطاف پذیری بالا
  • برش راحت با کاترهای مخصوص
  • دارای طرح های مختلف چاپی

 

تفاوت پلکسی گلاس ایرانی و ویتنامی

سری اول تولید پلکسی گلاس در ایران به واقع از نظر شفافیت کیفیت به مراتب کمتری را نسبت به پلکسی گلاس ویتنامی داشت اما از سال 1396 با اضافه کردن ترکیبات خاصی به فرمول شیمیایی ساخت پلکسی ها موجب تغییرات چشمگیری در شفافیت پلکسی گلاس ایرانی شد و با صراحت می توان گفت که از نظر کیفیت پلکسی گلاسی که در ایران تولید می شود هیچ گونه تفاوتی را با همتای ویتنامی خود ندارد .

فروش پلکسی گلاس ایرانی در دو سال گذشته بیش از پلکسی گلاس ویتنامی داشته و خوشبختانه مردم عزیز کشورمان هم از تولیدات داخلی طلق های شیشه ای و پلی کربنات حمایت ویژه را داشته اند .

 

پلکسی گلاس ایرانی طرح دار

صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ روی پلکسی قادر به چاپ طرح های مختلف روی ای نوع طلق های شیشه ای است به طوری که می توانید طرح مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال کرده و کمتر 72 ساعت پلکسی گلاس طرح دار مورد نظر خود را تحویل بگیرید اما توجه داشته باشید که پلکسی گلاس ایرانی طرح دار قیمت به مراتب بیشتری را نسبت به پلکسی های رنگی ساده دارد .

قیمت پلکسی گلاس ایرانی به دلیل عدم پرداخت گمرکی و عوارض واردات نسبت به همتای ویتنامی خود حدود 30 درصد کمتر است اما به دلیل نوسان بازار و عدم ثبات در نرخ کالاها نمی توان قیمت را روی سایت قرار داد ، ضمنا توجه داشته باشید که برخی از افراد سودجو و فرصت طلب برچسب ویتنام را روی پلکسی گلاس ایرانی زده و آن را به نرخ پلکسی گلاس ویتنامی به فروش می رسانند .

 

پلکسی گلاس ایرانی سه بعدی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مجهزترین دستگاه چاپ طرح های مختلف دو بعدی و سه بعدی روی طلق های شیشه ای به صورت رنگی ایجاد می شود چنانچه طرح خاصی مئنظر دارید می توانید از طریق پیام رسان ها برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

پلکسی گلاس ایرانی خم

برخی از پلکسی گلاس های تولید شده به صورت انعطاف پذیر است و در زاویه های مختلفی خم می شود ، به طور مثال برای اجرای گنبد با نمای شیشه ای از این طلق ها استفاده خواهد شد .

 

پلکسی گلاس ایرانی در اجرای سقف کاذب 

طلق های رنگی ایرانی برای اجرای سقف کاذب خانگی و اداری گزینه ایده الی در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود ، برای اینکار ابتدا فریم های آلومینیومی را در ابعاد مورد نظر نصب کرده سپس طلق های رنگی را داخل فریم جاگذاری خواهیم کرد ، در پروژه های مختلف با توجه به ابعاد سقف ابعاد فریم های آلومینیومی نیز تغییر می کند به طور مثال در برخی از ساختمان ها از پلکسی گلاس ایرانی 20 * 20 و در برخی دیگر از پلکسی های 30 * 30 استفاده می شود .

 

پلکسی گلاس ایرانی مات

طلق های مات یا پلکسی مات معمولا برای اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی و اداره ها استفاده می شود ، این نوع طلق ها نور را براحتی از خود عبور داده اما اجسام پشت طلق قابل مشاهده نیستند ، در پروژه هایی که حفظ حریم شخصی در اولویت قرار دارد باید از پلکسی گلاس ایرانی مات استفاده کرد در غیر این صورت براحتی طرف دیگر طلق براحتی مشاهده می شود .

 

رنگ های پلکسی گلاس ایرانی 

 پلکسی گلاس های ایرانی در رنگ های آبی ، قرمز ، سبز ، زرد و سفید تولید می شود ، با توجه به قیمت بسیار بالای شیشه های رنگی 2 میل و 3 میل استفاده از این نوع طلق های شیشه ای بدیهی به نظر می رسد .

لازم به ذکر است که پلکسی گلاس ایرانی را می توان در پروژه هایی نظیر شیشه پنجره های تک جداره ، شیشه درب های چوبی و حتی ساخت باکس های تزیینی استفاده کرد چرا که قیمت ان نسبت به شیشه های رنگی بسیار کمتر است .

 

پلکسی گلاس ایرانی ضد خش

طرح خاصی از پلکسی گلاس ها که از خاصیت ضد خش برخوردار است به عبارتی در این نوع پلکسی های از ترکیبات شیمی خاصی استفاده شده که پلکسی را در برابر ضربه مقاوم کرده است ، طلق های ضد خش در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد طلق ها دقیق خواهد شد .

 

پلکسی گلاس ایرانی هوشمند 

طرح دیگری از پلکسی گلاس های ایرانی که با استفاده از ریموت پلکسی از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، این نوع پلکسی ها از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، پلکسی گلاس ایرانی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پلکسی معرفی شده است .

قیمت پلکسی گلاس ایرانی هوشمند تقریبا دو برابر پلکسی های ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع پلکسی ها در پروژه های لوکس و خاص استفاده می کنند .

 

پلکسی گلاس ایرانی دوغی 

متداول ترین طرح پلکسی های ایرانی که با نام پلکسی دوغی و طلق دوغی شناخته شده است ، این نوع پلکسی در واقع دارای رنگ سفید مات شده می باشد به همین دلیل با این نام در بازار وجود دارد ، پلکسی های دوغی فقط در پروژه های مدرن و لوکس استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

پلکسی گلاس ایرانی آینه ای 

در این طرح از پلکسی گلاس ها شاهد یک نمای آینه خواهید بود در واقع طلق آینه ای نیز به آن گفته خواهد شد ، این نوع طلق ها در شرکت ها خصوصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پلکسی های آینه ای بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

پلکسی گلاس ایرانی - اینستاگرام

 

پلکسی گلاس ایرانی - واتساپ

 

 

جهت سفارش پلکسی گلاس ایرانی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت پلکسی گلاس ایرانی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نموده و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری پلکسی گلاس ایرانی مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است که صنایع کولیوند با تشکیل یک گروه فنی مجرب خدمات نصب پروژه های پلکسی گلاس ایرانی مشتریان گرامی را انجام می دهد چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

پلکسی گلاس ایران

پلکسی ایرانی

پلکسی گلاس

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی 

پلکسی گلاس ایرانی 

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

پلکسی گلاس ایرانی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پلکسی گلاس ایرانی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند