فهرست این مقاله

پیشخوان شیشه ای

تولید انواع پیشخوان شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

پیشخوان شیشه ای

پیشخوان شیشه ای

تولید میزهای شیشه ای در چند سال گذشته با رشد بسیار زیادی مواجه شده است و اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع میزها به جای میزهای چوبی و استیل در طراحی خود استفاده می کنند ، یکی دیگر از انواع میز شیشه ای که در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده و در موارد مختلفی کاربرد خواهد داشت میز پیشخوان شیشه ای نام دارد ، این نوع میزها در واحدهای مسکونی و تجاری استفاده می شود .

در گذشته با این نوع میزها با استفاده از ورق های mdf رنگی تولید می شد و معمولا شیشه هم روی میز قرار می گرفت اما با فراگیر شدن نمای شیشه ای در تمامی کشورهای دنیا ، تولید میز پیشخوان شیشه ای هم رواج پیدا کرد تا جایی که امروزه بیش از 100 طرح مختلف از ای نوع میزها در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید و به شهرهای مختلف کشور ارسال شده است .

همانطور که مطلع هستید صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران روزانه بیش از 100 نوع شیشه روی میز و میزهای تمام شیشه ای را تولید می کند که به عنوان مثال می توان به میز شیشه ای جلو مبلی ، میز شیشه ای عسلی ، میز شیشه ای اداری ، میز شیشه ای تلویزیون و میز پیشخوان شیشه ای اشاره کرد .

 

نحوه تولید میز پیشخوان شیشه ای  

برای تولید میزهای شیشه ای به دلیل اینکه میز فقط از شیشه تشکیل شده است و تمام فشار حاصل از اشیاء به شیشه وارد خواهد شد و از طرفی هم احتمال شکستن شیشه وجود دارد باید از شیشه های 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل جهت ساخت میز پیشخوان شیشه ای استفاده کرد ، در ابتدا طرح میز توسط شما انتخاب خواهد شد سپس با توجه به طرح میز و ابعاد آن ضخامت شیشه تعیین می گردد .

در مرحله بعدی از تولید میز پیشخوان شیشه ای با استفاده از روش UV شیشه ها طبق الگو به یکدیگر چسبیده خواهند شد به طوری که هیچ اثری از چسب روی شیشه مشاهده نخواهد شد بر خلاف چسب آکواریوم که چسب براحتی روی شیشه دیده می شود ، هنگام استفاده از نور ماورا بنفش جهت خشک شدن چسب روی شیشه باید احتیاط لازم به عمل آورده شود .

نوع دیگری از میز پیشخوان شیشه ای که به تازگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده است و البته در بسیاری از کشورهای اروپایی هم مشاهده می شود میز شیشه ای خم نام دارد ، این نوع میزها به صورت یک تکه بوده و لبه های میز به سمت پایین خم خواهد شد برای تولید میز پیشخوان شیشه ای خم باید ابتدا قالب فلزی میز ساخته شده سپس شیشه را به همراه قالب وارد کوره های مخصوص شیشه خم کنیم تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

چه نوع شیشه های می توان جهت تولید میز پیشخوان شیشه ای استفاده کرد ؟

  • شیشه فلوت
  • شیشه رنگی
  • شیشه کریستال
  • شیشه طرح دار چاپی
  • شیشه طرح دار سندبلاست
  • شیشه لاکوبل رنگی

به طور کلی اگر به دنبال یک میز پیشخوان شیشه ای با شفافیت بسیار بالا هستید شیشه کریستال رومیزی بهترین انتخاب خواهد بود از طرفی هم اگر به دنبال یک میز شیشه ای با قیمت مناسب هستید شیشه فلوت گزینه مناسبی به شمار می رود .

در طرح های جدید میز پیشخوان شیشه ای از شییشه های لاکوبل رنگی و طرح دار برای تولید میز استفاده می شود به طوری که تصویر مورد نظر شما روی شیشه به روش چاپی و سندبلاست ایجاد خواهد شد ، در روش چاپی تصویر به صورت رنگی روی شیشه ایجاد شده اما در روش سندبلاست تصویر روی شیشه به صورت مات ایجاد می شود .

لازم به ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر پیشخوان شیشه ای ، ویترین های شیشه ای را طرح های مختلفی تولید می کند برای تولید آن ها از دو روش با فریم و فریم لس استفاده خواهد شد .

 

میز پیشخوان شیشه ای رنگی

دو نوع شیشه رنگی برای تولید شیشه رومیزی وجود دارد  شیشه رومیزی رنگی دو رو نما که در رنگ های دودی ، برنز و شامپاینی وجود دارد و شیشه رومیزی رنگی یک رو نما که در طیف وسیع رنگی تولید می شود .

 

میز پیشخوان شیشه ای کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف میز پیشخوان به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

میز پیشخوان شیشه ای طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه به صورت رنگی ایجاد کرد .

 

میز پیشخوان شیشه ای مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تفسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارد اما تفاوت اصلی آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

میز پیشخوان شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میز شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، میزهای حکاکی شده در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز پیشخوان شیشه ای هوشمند

طرح خاصی از میزهای شیشه ای پیشخوان که با استفاده از ریموت شیشه از حالت به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پیشخوان شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

میز پیشخوان شیشه ای رفلکس 

در این طرح از میزهای پیشخوان شیشه ای از شیشه های سکوریت رفلکس استفاده می شود ، این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، میزهای رفلکس در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح میز معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز پیشخوان شیشه ای 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز پیشخوان شیشه ای تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش میز پیشخوان شیشه ای

برای اطلاع از قیمت پیشخوان شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری پیشخوان شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است میز پیشخوان شیشه ای تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با حذف واسطه ها به صورت مستقیم از نمایندگی به فروش می رسد لذا قیمت این نوع میزها نسبت به سایر مراکر فروش به میزان قابل توجهی کمتر می باشد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

پنجره دوجداره کشویی

میز پیشخوان شیشه ای

میز شیشه ای

میز پیشخوان شیشه ای

میز پیشخوان شیشه ای

میز پیشخوان شیشه ای

میز پیشخوان شیشه ای

میز پیشخوان شیشه ای

میز پیشخوان شیشه ای

میز پیشخوان شیشه ای

میز پیشخوان شیشه ای

پیشخوان شیشه ای

پیشخوان شیشه ای

پیشخوان شیشه ای

پیشخوان شیشه ای

پیشخوان شیشه ای

پیشخوان شیشه ای

پیشخوان شیشه ای

پیشخوان شیشه ای

پیشخوان شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پیشخوان شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند