فهرست این مقاله

کارخانه آینه ضد بخار

تولید انواع آینه های ضد بخار در کارخانه آینه ضد بخار کولیوند                                     0912823524202188621912

 

کارخانه آینه ضد بخار

 

کارخانه آینه ضد بخار

آینه های سرویس بهداشتی به دسته بندهای مختلفی تقسیم می شود که جدیدترین آن ها با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی ها و انواع این نوع آینه های تولید شده در کارخانه آینه ضد بخار کولیوند می پردازیم .

 آینه ضد بخار کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها را تولید کرده که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

کارخانه آینه ضد بخار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

کارخانه آینه ضد بخار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت سیستم ضد بخار فعال و غیر فعال می شود به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

کارخانه آینه ضد بخار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های ضد بخار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال می شود ، فرآیند تولید آینه های ضد بخار حسگر حرکتی بسیار پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

کارخانه آینه ضد بخار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

کارخانه آینه ضد بخار – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه ضد بخار استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

کارخانه آینه ضد بخار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

کارخانه آینه ضد بخار و صفحه نمایش دار کولیوند در تمامی مراکز استان ها و حتی در شهرستان ها دارای نمایندگی است لذا برای خرید آینه های ضد بخار کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

کارخانه آینه ضد بخار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های مسی مدرن بکار برد .

 

کارخانه آینه ضد بخار – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های دخترانه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد اینه ها دقیق خواهد شد .

 

کارخانه آینه ضد بخار – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های ضد بخار دو طرفه استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در ایت صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

کارخانه آینه ضد بخار – کریستال 

به طور کلی آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های هوشمند معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

کارخانه آینه ضد بخار – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های ضد بخار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

کارخانه آینه ضد بخار – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد هوشمند فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه رنگی دیواری - اینستاگرام

 

آینه رنگی دیواری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه به کارخانه آینه ضد بخار کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت کارخانه آینه ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر را به کارخانه آینه ضد بخار سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های ضد بخار در کارخانه آینه ضد بخار کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

آینه رنگی دیواری

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه آینه ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کارخانه آینه ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت یر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند