فهرست این مقاله

کارخانه شیشه سکوریت

تولید انواع شیشه سکوریت در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند                                       09128235242 – 02188621912

 

کارخانه شیشه سکوریت

 

کارخانه شیشه سکوریت

تولید شیشه های سکوریت به دلیل مقاومت بسیار بالای آن در چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته و امروزه در تمامی ساختمان ها از این نوع شیشه ها در قسمت های مختلفی استفاده می کنند ، کارخانه شیشه سکوریت کولیوند فعالت خود را در سال 1388 آغاز کرد و با استعانت از خدای بزرگ و بلند مرتبه تا کنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های نشکن را تولید کرده است .

به طور کلی شیشه سکوریت یا نشکن به شیشه های اطلاق می شود که پس از قرار گرفتن در کوره های با درجه حرارات بسیار بالا میزان مقاومت آن در برابر ضربه و فشار بسیار بیشتر خواهد شد و حتی اگر شکسته شود شیشه پودر خواهد شد ، کارخانه شیشه سکوریت کولیوند با بهره گیری از مجهزترین کوره ها و دستگاه های صنعت شیشه قادر به تولید شیشه های سکوریت در ابعاد و طرح های مختلفی می باشد .

 

ضخامت شیشه های تولید شده در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند 

نمایندگی شیشه سکوریت صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های سکوریت 6 میل ، 8 میل و 10 میل را جهت اجرای پارتیشن شیشه ای ، درب شیشه ای و شیشه پنجره تولید کرده و شیشه های میرال 12 میل ، 15 میل و 20 میل را جهت اجرای پروژه هایی چون نرده شیشه ای ، سقف شیشه ای ، کف شیشه ای و پله شیشه ای تولید می کند .

 

تولید شیشه سکوریت رنگی در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

امروزه با توجه به اینکه طراحی دکوراسیون داخلی با جزئیات زیادی انجام می پذیرد که یکی از مهم ترین آن ها انتخاب رنگ هاست شیشه های سکوریت را در رنگ های مختلفی مانند دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز تولید و در ابعاد مختلفی عرضه می نماید ، نوع خاصی از شیشه های سکوریت رنگی که به صورت یک رو نماست و به آن لاکوبل گفته می شود نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

 

تولید شیشه سکوریت دوجداره در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

استفاده از شیشه های دوجداره به ویژه به عنوان شیشه های پنجره نمای ساختمان یکی از مهم ترین قسمت های کارهایی به شمار می رود که مهندسان ساختمانی موظف به آن هستند ، کارخانه شیشه سکوریت کولیوند شیشه های دوجداره سکوریت را در ضخامت های مختلفی تولید کرده و گاز آرگون به شیشه ها تزریق می شود .

شیشه سکوریت دوجداره در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند به روش های مختلفی تولید می شود که متداولترین آن ها شیشه سکوریت رفلکس دوجداره و شیشه سکوریت کریستال دوجداره می باشد .

 

تولید شیشه سکوریت لمینت در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

شیشه های لمینت هم در واقه نوعی از شیشه های دوجداره محسوب می شوند با این تفاوت که در تولید شیشه سکوریت لمینت از اسپیسرهای فلزی و گاز آرگون خبری نیست بلکه با استفاده از لایه PVB و SGP دو شیشه به هم چسبیده خواهند شد ، وظیفه لایه PVB در واقع جلوگیری از پخش شدن ذرات شیشه هنگام شکستن می باشد .

 

تولید شیشه سکوریت خم در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند 

شیشه های خم یک نمای جدیدی از شیشه ها تولید شده در صنعت شیشه را ایجاد کردند زیرا بر خلاف تمامی محصولات این صنعت که مسطح می باشند شیشه خم همانطور که نامش پیداست به صورت خمیده یا هلالی تولید می شود ، برای تولید شیشه سکوریت خم در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند ابتدا شیشه خم در ابعاد مورد نظر توسط کوره های مخصوص آن تولید شده سپس شیشه را وارد کوره های سکوریتی می کنیم .

 

تولید شیشه سکوریت طرح دار در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

شیشه های سکوریت طرح دار به دو دسته تقسیم می شوند در حالت اول طرح روی شیشه سکوریت با استفاده از دستگاه چاپ به صورت رنگی ایجاد می شود اما در حالت دوم طرح به صورت مات با استفاده از دستگاه سندبلاست ایجاد خواهد شد به عنوان مثال در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند با استفاده از شیشه سکوریت طرح دار می توان پارتیشن های شیشه ای را  اجرا کرد .

 

تولید شیشه سکوریت 6 میل الی 20 میل در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

با توجه به اینکه در هر پروژه ای نیاز به شیشه های سکوریت با ضخامت خاصی است در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های سکوریت در ضخامت های 6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل تولید می شود .

 

تولید شیشه سکوریت مات در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

به طور کلی شیشه های سکوریت مات به دو دسته شیشه سندبلاست و شیشه ساتینا تقسیم می شود که تفاوت اصلی این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است .

 

تولید شیشه سکوریت حکاکی شده در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

تولید شیشه سکوریت هوشمند در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

طرح جدیدی از شیشه های سکوریت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های هوشمند در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

تولید شیشه سکوریت تاشو در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

طرح خاص دیگری از شیشه های سکوریت که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

تولید شیشه سکوریت بین کابینتی در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

برای تولید شیشه های بین کابینتی مدرن نیز بهتر است که از ابتدا شیشه را سکوریت کرد سپس  چهت لاکوبل کردن ( رنگی کردن ) شیشه را داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داد ، شیشه های بین کابینتی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان کارخانه شیشه سکوریت کولیوند

جهت اطلاع از قیمت شیشه سکوریت و سفارش آن به کارخانه شیشه سکوریت کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر کارخانه شیشه سکوریت کولیوند به صورت حضوری جهت ثبت سفارش اقدام نمایید .

شایان ذکر است تمامی شیشه های تولید شده در کارخانه شیشه سکوریت کولیوند دارای درجه کیفیت +A می باشد ضمنا از سال 1392 شیشه های سکوریت تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند به کشورهای همسایه صادر می شود .

 

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

تولید شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کارخانه شیشه سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.riemal.ch

تیم تحریریه کولیوند