فهرست این مقاله

کارگاه شیشه خم

تولید انواع شیشه های خم در کارگاه شیشه خم کولیوند                              0912823524202188621912

 

کارگاه شیشه خم

 

کارگاه شیشه خم

با توجه به فراگیر شدن اجرای نمای شیشه ای در ساختمان ها هر روز شاهد تولید شیشه های نما در طرح های مختلفی هستیم ، یکی از جذاب ترین نماهای شیشه ای که امروزه در سراسر دنیا به کرات اجرا می شود نمای شیشه ای هم می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های خم تولید شده در کارگاه شیشه خم کولیوند می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های خم را تولید کرده است ، برای مشاهده ی نمونه کاهارهای انجام شده در کارگاه شیشه خم کولیوند می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای تولید شیشه های خم در کارگاه شیشه خم کولیوند ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید در نهایت هم عملیات سردسازی شیشه  صورت می گیرد .

 

تولید شیشه خم سکوریت در کارگاه شیشه خم کولیوند

یکی از دغدغه های رایج در بین مهندسان ساختمانی اجرای نمای شیشه ای با ریسک کم است به طوری که با استفاده از شیشه های خم سکوریت می توان خطر ناشی از شکسته شدن شیشه را به حداقل ممکن رساند چرا که این نوع شیشه ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است .

 

تولید شیشه خم لمینت در کارگاه شیشه خم کولیوند

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده و از روش اجرای فریم اس برای نصب شیشه ها استفاده شود باید از شیشه های خم لمینت شده بکار برد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند .

 

تولید شیشه خم دوجداره در کارگاه شیشه خم کولیوند

در برخی از پروژه ها جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی باید از شیشه های خم دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد .

 

تولید شیشه خم میز شیشه ای در کارگاه شیشه خم کولیوند

میزهای شیشه ای خم جدیدترین میزهای تولید شده در سراسر دنیا محسوب می شود که از محبوبیت بسیار زیادی نیز برخوردار است ، این نوع میزها را می توان با زاویه های مختلفی تولید کرد اما متداول ترین نوع میزهای شیشه ای با خم 90 درجه می باشد .

 

تولید شیشه خم ویترین شیشه ای در کارگاه شیشه خم کولیوند 

امروزه فروشگاه ها برای جذب مشتری بیشتر از ویترین های تمام شیشه ای استفاده می کنند چرا که در این صورت اجناس بیشتر و بهتر نمایش داده می شود ، برای اجرای ویترین شیشه ای معمولا از شیشه های خم سکوریت و لمینت استفاده خواهد شد .

 

تولید شیشه خم ویترین هوشمند در کارگاه شیشه خم کولیوند 

در این طرح از شیشه های خم با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود ، به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه های هوشمند در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

تولید شیشه خم هوشمند در کارگاه شیشه خم کولیوند 

جدیدترین طرح شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های منحنی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

تولید شیشه خم محافظ شیشه ای در کارگاه شیشه خم کولیوند 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز باید از شیشه های خم سکورت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای خاص و زیبایی برخوردار خواهد بود ، شیشه های خم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

تولید شیشه خم تاشو در کارگاه شیشه خم کولیوند 

در این طرح از شیشه های خم مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

تولید شیشه خم مات در کارگاه شیشه خم کولیوند 

شیشه های خم مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده کرد به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

کارگاه شیشه خم - اینستاگرام

 

کارگاه شیشه خم - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان کارگاه شیشه خم کولیوند جهت سفارش شیشه خم

جهت اطلاع از قیمت شیشه های خم در کارگاه شیشه خم کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه های کارگاه شیشه خم کولیوند مطلع شوید .

شایان ذکر است تولید شیشه خم در کارگاه شیشه خم کولیوند با بهره گیری از مدرن ترین کوره های مخصوص تولید شیشه خم صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم شیشه خم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

کارگاه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

کلاهک شیشه ای رنگی

کارگاه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

کارگاه شیشه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کارگاه شیشه خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.bentglass.com.au

 

تیم تحریریه کولیوند