فهرست این مقاله

گنبد شیشه ای تهران

تولید انواع گنبد شیشه ای تهران در صنایع شیشه کولیوند                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

گنبد شیشه ای رنگی

 

گنبد شیشه ای تهران

اجرای سقف شیشه ای مدرن امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات صورت می گیرد به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت ارتقای سطح طراحی داخلی دکوراسیون استفاده خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع گنبدهای شیشه ای مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

گنبد شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح سقف های شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت تولید می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود .

 

گنبد شیشه ای تهران – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با استفاده از شیشه های لمینت تولید می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعادذ یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل شیشه حتی اگر شیشه شکسته شود در جای خود خواهد ایستاد .

 

گنبد شیشه ای تهران – دوجداره 

در متاطق سردسیر و گرمسیر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی از شیشه های دوجداره بکار برده می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد .

 

گنبد شیشه ای تهران – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های منحنی بکار برد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

گنبد شیشه ای تهران – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

گنبد شیشه ای تهران - اینستاگرام

 

گنبد شیشه ای تهران - واتساپ

 

 

جهت سفارش گنبد شیشه ای تهران به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

گنبد شیشه ای رنگی

گنبد شیشه ای رنگی

گنبد شیشه ای رنگی

گنبد شیشه ای رنگی

گنبد شیشه ای رنگی

گنبد شیشه ای رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند