فهرست این مقاله

گنبد شیشه ای تهران

تولید انواع گنبد شیشه ای تهران در صنایع شیشه کولیوند                    0912823524202188621912

 

گنبد شیشه ای رنگی

 

گنبد شیشه ای تهران

اجرای سقف شیشه ای مدرن امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات صورت می گیرد به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت ارتقای سطح طراحی داخلی دکوراسیون استفاده خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع گنبدهای شیشه ای مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

گنبد شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح سقف های شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت تولید می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود ، شیشه های سکوریت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

گنبد شیشه ای تهران – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با استفاده از شیشه های لمینت تولید می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعادذ یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل شیشه حتی اگر شیشه شکسته شود در جای خود خواهد ایستاد .

شیشه های لمینت شده در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین و طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

گنبد شیشه ای تهران – دوجداره 

در متاطق سردسیر و گرمسیر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی از شیشه های دوجداره بکار برده می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد .

 

گنبد شیشه ای تهران – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های منحنی بکار برد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد ، شیشه های رنگی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

گنبد شیشه ای تهران – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

شیشه های 20 میل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

گنبد شیشه ای تهران - اینستاگرام

 

گنبد شیشه ای تهران - واتساپ

 

 

جهت سفارش گنبد شیشه ای تهران به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

گنبد شیشه ای تهران

گنبد شیشه ای رنگی

گنبد شیشه ای رنگی

گنبد شیشه ای رنگی

گنبد شیشه ای رنگی

گنبد شیشه ای رنگی

گنبد شیشه ای رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند