فهرست این مقاله

آینه آبشاری

تولید انواع آینه آبشاری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آبشاری

 

آینه آبشاری

آینه های دکوراتیو با توجه به اینکه در طرح های مختلفی تولید می شود محبوبیت بسیار زیادی در بین طراحان دکوراسیون داخلی دارد به طوری که هر یک از طرح ها برای فضای داخلی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه های دکوراتیو می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های ل.زی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آبشاری – رنگی 

برای تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای احرای آینه کاری روی دیوار استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ از آینه های دودی با مشکی بکار برده خواهد شد .

 

آینه آبشاری – کریستال 

آینه های دکوراتیو از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه آبشاری – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد بدین شکل برش آینه ها به صورت کاملا دقیق صورت خواهد گرفت .

 

آینه آبشاری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های دکوراتیو به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه آبشاری – مات 

آینه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین آینه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که آینه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد و تولید می شود .

 

آینه آبشاری – قدی 

آینه های قدی بدون تردید رایج ترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب میشود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر و ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد خاص دیگری نیز قابل تولید می باشد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های آبشاری مدرن بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آبشاری - اینستاگرام

 

آینه آبشاری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آبشاری به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوراتیو و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های دکوراتیو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند