فهرست این مقاله

آینه آبشاری

تولید انواع آینه آبشاری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

آینه آبشاری

 

آینه آبشاری

آینه های دکوراتیو با توجه به اینکه در طرح های مختلفی تولید می شود محبوبیت بسیار زیادی در بین طراحان دکوراسیون داخلی دارد به طوری که هر یک از طرح ها برای فضای داخلی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه های دکوراتیو می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های ل.زی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آبشاری – رنگی 

برای تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای احرای آینه کاری روی دیوار استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ از آینه های دودی با مشکی بکار برده خواهد شد .

 

آینه آبشاری – کریستال 

آینه های دکوراتیو از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه آبشاری – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد بدین شکل برش آینه ها به صورت کاملا دقیق صورت خواهد گرفت .

 

آینه آبشاری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های دکوراتیو به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه آبشاری – مات 

آینه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین آینه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که آینه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد و تولید می شود ، آینه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه آبشاری – قدی 

آینه های قدی بدون تردید رایج ترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب میشود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد خاص دیگری نیز قابل تولید می باشد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های آبشاری مدرن بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آبشاری - اینستاگرام

 

آینه آبشاری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آبشاری به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوراتیو و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های دکوراتیو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

آینه آبشاری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند