فهرست این مقاله

آینه آبی

تولید انواع آینه آبی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                    0912823524202188621912

 

آینه آبی

 

آینه آبی

استفاده از آینه های رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی به یک امر بدیهی تبدیل شده است از همین رو تولید این نوع آینه ها در رنگ های مختلف افزایش چشمگیری را داشته به عبارتی طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده می کنند ، در این مقاله یکی دیگر از آینه های رنگی تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند که با نام آینه آبی شناخحته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های رنگی از جمله آینه آبی را در ابعاد گوناگون تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراحعه نمایید .

با توجه به اهمیت رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی اغلب طراحان دکوراسیون تحقیقات فراوانی را در این زمینه انجام داده و سعی بر استفاده از رنگ های مکمل در فضای داخلی ساختمان دارند به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است آینه آبی مناسب خواهد بود .

 

آینه آبی تراش

متداول ترین نوع آینه های رنگی دکوراتیو که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه تراش بابلونی حاشیه آینه ابزار زده می شود در واقع ابزار تراش به عنوان فریم دور آینه در نظر گرفته می شود ، فاصله ی لبه آینه تا ابزار تراش را می توان روی 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد .

 

آینه آبی سه بعدی

حالت خاصی از آینه های ابزار خورده که ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که یک نمای سه بعدی ایجاد شود .

 

آینه آبی آنتیک

در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده در رنگ های مختلفی تولید می شود ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا با ااستفاده از اسیدهای مخصوصی روی شیشه طرح های مختلفی ایجاد شده سپس طی فرآیندی زمانبر شیشه به آینه تبدیل می شود .

 

آینه آبی پازلی

به طور کلی از آینه های رنگی در روش های مختلفی از آینه کاری روی دیوار استفاده می شود ، این نوع آینه ها در واقع از تعدادی تایل آینه ابزار خورده تشکیل شده که طبق الگوی حاصی روی دیوار نصب خواهد شد لازم به ذکر است طرح های جدید آینه کاری اغلب با استفاده از آینه های آبی با اشکال مختلف هندسی اجرا می شود .

 

آینه آبی با نورپردازی مخفی

محبوب ترین نوع آینه های دکوراتیو که ابتدا آینه رنگی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس طرح های مختلفی پشت آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد ، طرح های جدید آینه نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت لمسی تولید شده است به طوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه آبی نورپردازی مخفی روش خواهد شد .

 

آینه آبی لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش خواهد شد .

 

آینه آبی حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، لازم به ذکر است آینه آبی حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه آبی حسگری در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های led به معرفی شده است .

 

آینه آبی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر ( Master ) طرح های مختلفی روی آینه های آبی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه آبی ریموتی 

طرح دیگری از آینه های رنگی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led ه صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه آبی حسگر حرکتی 

در این طرح آینه های آبی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبیر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه آبی با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های آبی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، قاب های استیل با کدهای مختلفی تولید شده است که کد 304 بهترین نوع پروفیل استیل به شمار می رود کدها نشان دهنده ی کیفیت پروفیل است .

 

آینه آبی آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های آبی بک لایت طراحی شده است که اغلب به صورت قدی بوده و در مورادی نیز به صورت دو طرفه می باشد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه آبی دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه آبی بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آبی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه های به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های آبی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آبی پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

آینه آبی - اینستاگرام

 

آینه آبی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آبی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاتده از آینه های سوپر کلیر و کریستال تولید می شود ضمنا با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و در پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعت های ذکر شده به کارخته مراجعه حضوری داشته باشید .

 

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

آینه آبی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آبی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند