فهرست این مقاله

آینه آرایشگاهی

تولید انواع آینه آرایشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاهی

 

آینه آرایشگاهی

آینه های قدی و رومیزی یکی از مهم ترین های ابزارهای هر آرایشگری محسوب می شود به طوری که با استفاده از آینه مناسب به سهولت در آرایش کمک شایانی خواهد شد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه آرایشگاهی با نام آینه یک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاهی چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاهی – با قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است ، به طور مثال برای یک آینه دودی ابزار خورده باید از قاب های استیل طلایی استفاده کرد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاهی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده می شود .

 

آینه آرایشگاهی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه آرایشگاهی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های آرایشگاهی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایشگاهی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طور که حنی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاهی – حسگر حرکتی 

در این طرح از آبنه های آرایشگاهی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه آرایشگاهی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاهی – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه آرایشگاهی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آرایشگاهی دو طرفه است بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه آرایشگاهی دو طرفه بکار برد بدین شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد و به صورت بهینه از فضا استفاده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاهی – بزرگنما 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که یک قسمت بزرگنما روی آینه تعبیه شده است به واسطه ی آن آرایشگر ها به سهولت بسیار بیشتری نسبت به آرایش افراد اقدام می کنند .

 

آینه آرایشگاهی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاهی – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است که به واسطه ی آن می توان آینه را دسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایشگاهی – متحرک 

با توجه به تولید آینه های آرایشگاهی متحرک مدرن دیگر هیچ گونه دغدغه ای بابت جابجایی آینه نخواهید داشت بدین شکل براحتی می توانید تنها با هول دادن آینه را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاهی – ۲۰۲۲

در این طرح شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام آینه ۲۰۲۲ شناخته شده است ، این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون داخلی اجرا می شود ، آینه های ۲۰۲۲ فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاهی - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاهی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل به خرید آینه آرایشگاهی از صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاهی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاهی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند