فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه بزرگ

تولید انواع آینه آرایشگاه بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه بزرگ

 

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه های آرایشگاهی با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که در هر فضای داخلی نوعی از آینه های آرایشگاه بکار می رود ، در سالن های زیبایی بزرگ نیز باید از آینه آرایشگاه بزرگ استفاده کرد در این مقاله به طور اختصاصی به انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه بزرگ – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی اینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه بزرگ – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نورمخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED  های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه بزرگ – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه بزرگ – قدی

آینه های سالن زیبایی قدی کاربردی ترین طرح آینه های آرایشی محسوب می شود این نوع آینه ها اغلب در ابعاد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، آینه های ایستاده سالن زیبایی باید از ویژگی های متعددی چون شفافیت بالا ، کیفیت مرغوب جیوه و قاب مدرن برخوردار می باشد .

 

آینه آرایشگاه بزرگ – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آرایشگاهی دو طرفه بکار برد این نوع اینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه بزرگ – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه آرایشگاه بزرگ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه بزرگ – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه بزرگ - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه بزرگ - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشگاه بزرگ را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه بزرگ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بزرگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند