فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه بک لایت

تولید انواع آینه آرایشگاه بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه بک لایت

امروزه در میزان فروش و سوددهی اصناف مختلف طراحی دکوراسیون داخلی و به طور کلی تزیین فضای داخلی سیار مهم و تاثیرگذار است به طوری که با استفاده از طراحی مدرن و شیک می توان مشتری را جذب مجموعه کرد در آرایشگاه ها نیز طراحی فضای داخلی مهم ترین رکن راه اندازی آن است در این مقاله جدیدترین ابزار یک آرایشگاه که با نام آینه بک لایت شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه آرایشگاه به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – ریموتی

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های آرایشگاهی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های آرایشگاهی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه آرایشگاه در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های آرایشی معرفی شده است .

قیمت آینه آرایشگاه صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های آرایشی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی بزرگ و لاکچری استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه آرایشگاه دو طرفه بکار برد بدین شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – متحرک

با تولید آینه های متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی نیست چرا که بدین شکل براحتی می تواندی تنها با کمی هول دادن آینه آن را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل کنید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستدی بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – ۲۰۲۲

در این طرح شاهد ترکیب آینه های چراغ دار و بک لایت خواهید بود به همین دلیل با نام آینه ۲۰۲۲ شناخته شده است ، این نوع آینه ها درکشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون به کرات اجرا می شود .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و جدید با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی تر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه بک لایت – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، آینه های قدی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه بک لایت

 

آینه آرایشگاه بک لایت - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه بک لایت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشی بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه بک لایت آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند