فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه تاچ

تولید انواع آینه آرایشگاه تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه تاچ

 

آینه آرایشگاه تاچ

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از آینه های نورپردازی شده یک اصل به شمار می رود به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها جهت تزیین فضای داخلی بکار می رود ، در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشگاه تاچ و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه تاچ – قدی

آینه های قدی آرایشگاهی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی محسوب می شود این نوع آینه ها معمولا در ابعاد ۸۰ *۱۹۰ و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید شده است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه تاچ – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه تاچ – دو طرفه 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی از آینه های دو طرفه بکار می رود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه تاچ – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه تاچ – حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های آرایشگاهی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه آرایشگاه تاچ – گرد

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه تاچ – پایه دار

در سالن های بزرگ بهتر است که از آینه های آرایشگاهی پایه دار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک پایه فلزی پشت آینه قرار گرفته است که به واسطه ی آن آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد .

 

آینه آرایشگاه تاچ – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه ها نیست نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه را با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل کنید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه آرایشگاه تاچ متحرک بکار برد بدین شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه تاچ

 

آینه آرایشگاه تاچ - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشگاه تاچ را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه تاچ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه بیضی

آینه آرایشگاه تاچ

آینه آرایشگاه تاچ

آینه آرایشگاه تاچ

آینه آرایشگاه تاچ

آینه آرایشگاه تاچ

آینه آرایشگاه تاچ

آینه آرایشگاه تاچ

آینه آرایشگاه تاچ

آینه آرایشگاه تاچ

آینه آرایشگاه تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه تاچ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند