فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه تهران

تولید انواع آینه آرایشگاه تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                09128235242 02188621912

 

آینه آرایشگاه تهران

 

آینه آرایشگاه تهران

آینه های آرایشگاهی همیشه و در همه حال یکی از مهم ترین ابزارهای داخل یک آرایشگاه محسوب می شود به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از آینه ها حتی جهت ارتقای سطح طراحی داخلی استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشگاه تهران و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه تهران – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آراتیشگاهی که با نام آینه هالیوودی و آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه تهران – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه تهران – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه تهران – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه تهران – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی به شمار می رود این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی تر و 90 * 200 سانتی متر می باشد ، آینه های قدی در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه های دکوری معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه آرایشگاه تهران – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه تهران – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه تهران – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار فقظ در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه بیضی – بی نهایت 

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که دارای یک عمق بی نهایت نوری است این نوع آینه ها از قیمت بالاتری نسبت به آینه های بک لایت برخوردار است .

 

آینه آرایشگاه تهران - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه تهران - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه تهران به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه  تهران و سفارش آن می توایند با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دقتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه تهران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گرده است لطفا در ساعات ذکر شده مراجعه حضوری نمایید .

 

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

آینه آرایشگاه تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند