فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه دست دوم

تولید انواع آینه آرایشگاه دست دوم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه دست دوم

 

آینه آرایشگاه دست دوم

آینه های آرایشگاهی همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های آرایشگرهای حرفه ای بوده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی زمان قابل توجهی را صرف انتخاب آینه ها می کنند از همین رو در این مقاله به برررسی انواع آینه آرایشگاه دست دوم با قیمت مناسب می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه دست دوم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه دست دوم – چراغ دار 

محبوب ترین نوع آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص رگیم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه دست دوم – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام اینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه دست دوم – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه دست دوم – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستد بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه دست دوم – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاریردی ترین طرح آینه های آذرایشگاهی محسوب منی شود که اغلب در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 8 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه آرایشگاه دست دوم - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه دست دوم - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشگاه دست دوم را سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه دست دوم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه دست دوم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه دست دوم

آینه آرایشگاه دست دوم

آینه آرایشگاه دست دوم

آینه آرایشگاه دست دوم

آینه آرایشگاه دست دوم

آینه آرایشگاه دست دوم

آینه آرایشگاه دست دوم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه دست دوم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند