فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه زنانه جدید

تولید انواع آینه آرایشگاه زنانه جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید

آینه های آرایشگاهی در مقاله های متعددی بررسی شد چرا که تاثیر بسیار زیادی در موفقیت یک سالن زیبایی و بهبود کارکرد آرایشگرها دارد ، در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه آرایشگاه زنانه جدید و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه آرایشگاه زنانه جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید – چراغ دار

رایج ترین و کاربردی ترین نوع آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید – بک لایت

محبوب ترین نوع آینه های آرایشگاهی که با نام آینه یک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود .

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای دخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی باید از آینه های بک لایت و چراغ دار دو طرفه بکار برد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده بهینه کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید – قدی

بدون تردید کاربردی ترین نوع آینه های آرایشگاهی به صورت قدی تولید می شود ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا 80 * 190 سانتی متر است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپییکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید موزیک و ویدئو های مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید – بزرگنما

در این طرح از آینه های آرایشگاهی که یک قسمت بزرگنما روی آینه وجود دارد بدین شکل آرایشگر براحتی نسبت به آرایش افراد اقدام می کنند ، معمولا قسمت بزرگنما با قطر 20 سانتی متر روی آینه وجود دارد .

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار ین نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروزه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه زنانه جدید - واتساپ

 

 

در صورت تمایل آینه آرایشگاه زنانه جدید را از طریق زیر به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه زنانه جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دقتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه زنانه جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه زنانه جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم بات قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه زنانه جدید

آینه آرایشگاه زنانه جدید

آینه آرایشگاه زنانه جدید

آینه آرایشگاه زنانه جدید

آینه آرایشگاه زنانه جدید

آینه آرایشگاه زنانه جدید

آینه آرایشگاه زنانه جدید

آینه آرایشگاه زنانه جدید

آینه آرایشگاه زنانه جدید

آینه آرایشگاه زنانه جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه زنانه جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند