فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

تولید انواع آینه آرایشگاه زنانه متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه های آرایشگاهی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد یکی از تجهیزات بسیار مهم و ضروری در آرایشگاه به شمار می رود که در طرح های مختلفی قابل تولید است ، در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشگاه زنانه متحرک و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آراتیشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاه زنانه که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید موزیک و ویدئو مورد نظر خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توانید وسط سالن نیز قرار دهید این نوع آینه ها در پروژه های خاصی آرایشگاهی اجرا خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گردبر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ، آینه های آرایشگاهی گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه آرایشگاه زنانه متحرک مورد نظر خود را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه زنانه متحرک و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت آینه آرایشگاه زنانه متحرک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه زنانه متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت میگیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه زنانه متحرک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند