فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه زنانه مدرن

تولید انواع آینه آرایشگاه زنانه مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه متحرک

 

آینه آرایشگاه زنانه مدرن

آینه های آرایشگاهی همیشه یکی از دغدغه های آرایشگرها و طراحان دکوراسیون داخلی بوده است به طوری که زمان قابل توجهی صرف انتخاب آن خواهد شد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشگاه زنانه و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه زنانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه زنانه مدرن – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه مدرن – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه مدرن – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه مدرن – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منطور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه مدرن – قدی 

رایج ترین طرح آینه های زنانه بدون تردید آینه های قدی است این نوع آینه ها اغلب در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر تولید می شود اما در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، به طور مثال در سالن های زیبایی بزرگ از آینه قدی 100 * 200 سانتی متر استفاده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه مدرن – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و جدید با قطر کمتز از 100 سانتی متر از گرد بر ذستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برد خواهد شد .

 

آرایشگاه زنانه مدرن - اینستاگرام

 

آرایشگاه زنانه مدرن - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه زنانه مدرن به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه زنانه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه زنانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های آرایشگاه زنانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه متحرک

آینه آرایشگاه زنانه مدرن

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه زنانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند