فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

تولید انواع آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

آینه های آرایشگاهی در طرح های بسیار مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها برای طراحی داخلی خاصی استفاده می شود ، جدیدترین طرح آن ها با نام آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بشی از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار – تاچ

طرح جدیدی از آینه های آرایشگاهی که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود نحوه ی عملکرد تاچ این نوع آینه ها مشابه تاچ گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای اخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید موزیک و ویدئو مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار – کریستال 

آینه های آرایشگاهی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های آرایشی کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۱۴۰۴۶۷  تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه زنانه چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند