فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه زنانه

تولید انواع آینه آرایشگاه زنانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه زنانه

 

آینه آرایشگاه زنانه

با توجه به طراحی های خاص و مدرن سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه به طبع باید از آینه آرایشگاهی جدید و مدرن نیز استفاده کرد از طرفی هم آینه یکی از مهم ترین ابزارهای یک آرایشگر حرفه ای نیز محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشگاه دخترانه و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف آینه های آرایشگاه از جمله آینه آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی آینه آرایشگاه مدرن به دو دسته ی آینه های بک لایت و آینه های چراغ دار تقسیم می شود در حالت اول پشت آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی خواهد شد اما در حالت دوم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های با مصرف زیاد دور آینه قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه زنانه – نور مخفی

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده . لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود سپس حاشیه دور آینه با پهنای مشخصی سندبلاست خواهد شد در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه آرایشگاه زنانه – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایشگاه زنانه – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه آرایشگاهی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی آینه رنگ های مختلف LED به صورت اسلایشو نمایش داده می شود .

 

آینه آرایشگاه زنانه – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بیشتری نسبت به سایر آینه های بک لایت آرایشگاهی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه آرایشگاه حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه زنانه – چراغ دار

آینه های چراغ دار با نام های آینه گریم ، آینه میکاپ و آینه لامپی شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده و لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی دور آینه با فاصله ی هر ۲۰ سانتی متر سوراخ شده و لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های آرایشی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه ها تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، آینه آرایشگاه زنانه حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

آینه آرایشگاه زنانه – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه آرایشگاه زنانه صفحه نمایش در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه آرایشی معرفی شده است ، آینه آرایشگاه در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم برخوردار می باشد .

 

آینه آرایشگاه زنانه – پایه دار

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه زنانه – کریستال 

به طور کلی آینه های آرایشگاهی زنانه از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه آرایشگاه زنانه – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه زنانه – لاکچری

طرح جدید دیگری از آینه های آرایشگاهی که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه چراغ دار تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایشگاه زنانه – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایشگاه زنانه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دوطرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، بدین شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد به عبارتی دیگز با استفاده از آینه آرایشگاه زنانه دو طرفه دغدغه ی کموبد فضای داخلی را تجربه نخواهید کرد .

 

آینه آرایشگاه زنانه – بی نهایت 

طرح خاصی دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی قابل مشاهده می باشد .

 

آینه آرایشگاه زنانه – متحرک 

با توجه به تولید آینه های متحرک مدرن دیگر هیچ گونه نگرانی بابت جایجایی آینه ها نیست چرا که بدین شکل براحتی تنها کمی با هول دادن براحتی می توانید آینه را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

آینه آرایشگاه زنانه – بزرگ نما 

در این طرح یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصایور تا حدود ۱۰ برابر بزرگتر نمایش داده می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و جدید با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه زنانه - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه زنانه - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشگاه زنانه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه بک لایت

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند