فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه طلایی

تولید انواع آینه آرایشگاه طلایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه طلایی

 

آینه آرایشگاه طلایی

در یک سالن زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی در چذب مشتری و همچنین ایحاد برندینگ مجموعه خواهد داشت به همین دلل باید از تجهیزات بسیار با کیفیت و مدرن در فضای داخلی استفاده کرد در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه های آرایشگاهی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه طلایی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه طلایی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه طلایی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فرین دور آینه فرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه طلایی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه طلایی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTTER بکار برده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه طلایی – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه ار می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار فقظ در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طرحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه طلایی - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه طلایی - واتساپ

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه طلایی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه طلایی

آینه آرایشگاه طلایی

آینه آرایشگاه طلایی

آینه آرایشگاه طلایی

آینه آرایشگاه طلایی

آینه آرایشگاه طلایی

آینه آرایشگاه طلایی

آینه آرایشگاه طلایی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه قاب طلایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند