فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه قدی

تولید انواع آینه آرایشگاه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه قدی

 

آینه آرایشگاه قدی

آینه های آرایشگاهی دارای دسته بندهای بسیار مختلفی است به طوری که هر کدام از آن ها در آرایشگاه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، در جدیدترین طرح ها از آینه آرایشگاه قدی بکار می رود که در این مقاله به بررسی ویژگی های و انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های آرایشگاه قدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه قدی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه قدی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده شود و در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه قدی – قاب استیل

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه قدی – دو طرفه

در سالن های کوچک بهتر است که از آینه های چراغ دار و بک لایت دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه آرایشگاه قدی دو طرفه بکار برد بدنی شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه قدی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه قدی – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و لوکس با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گردبرهای دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه قدی – بی نهایت 

طرح خاصی دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی یا طیف وسیع رنگی قابل مشاهده می باشد .

 

آینه آرایشگاه قدی – بزرگ نما 

در این طرح یک قسمت بزرگنمایی روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا ۱۰ برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد بدین شکل براحتی می توانید نسبت به اصلاح و آرایش صورت خود اقدام نمایید .

 

آینه آرایشگاه قدی – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه ها را از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل کنید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه قدی – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

آینه آرایشگاه قدی - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه قدی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید آینه آرایشگاه قدی را از طریق زیر سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه قدی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند