فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه لایت دار

تولید انواع آینه آرایشگاه لایت دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه لایت دار

 

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه های آرایشگاهی بدون تردید یکی از مهم ترین ابزارهای آرایشگاهی محسوب می شود که تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه دارد به همین دلیل در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه آرایشگاه لایت دار شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه لایت دار – تاچ

طرح جدیدی از آینه های آرایشگاهی که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایشگاه لایت دار – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه لایت دار – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه لایت دار – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه لایت دار – پایه دار

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایشگاه لایت دار – گرد

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد ، آینه های بیضی و دایره ای شکل به صورت آینه کاری نیز بکار می رود به طوری که تعدادی آینه دایراه ای شکل نامتقارن کنار هم قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه لایت دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه لایت دار – متحرک

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه لایت دار – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های  با قاب چوبی به سه دسته ی ام دی اف ، پی وی سی و قاب چوبی راش تقسیم می شود که در این بین قاب چوبی راش بسیار جذاب تر به نظر می رسد ، آینه های قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه لایت دار - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه لایت دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشگاه لایت دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت آینه لایت دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لایت دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لایت دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه لای دار

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لایت دار

آینه آرایشگاه لایت دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه لایت دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند