فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه مدرن

تولید انواع آینه آرایشگاه مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه مدرن

 

آینه آرایشگاه مدرن

آینه های داخل سالن زیبایی و آرایشگاه ها از مهم ترین ابزارهای سالن زیبایی محسوب می شود که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، در طرح های جدید نوعی از آینه های آرایشگاهی تولید شده است که با نام آینه آرایشگاه مدرن شناخته شده ، در این مقاله به بررسی انواع آینه های آرایشگاهی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آراشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه مدرن – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آذایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه مدرن – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه مدرن – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه مدرن – دو طرفه

در سالن های با ابعاد کوچک بهتر است که از آینه های دو طرفه چراغ دار و بک لایت استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس می باشد .

 

آینه آرایشگاه مدرن – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه آرایشگاه مدرن که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه مدرن – قدی 

بدون تردید آینه های قدی کاربردی ترین نوع آینه های آرایشگاهی محسوب می شود که در ابعاد 80 * 180 سانتی متر و 100 * 200 سانتی قابل تولید است ، این نوع آینه ها به صورت بک لایت و چراغ دار وجود دارد .

 

آینه آرایشگاه مدرن – بزرگ نما 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی مدرن که یک قسمت بزرگنما روی آینه تعبیه شده است که به واسطه ی آن آرایشگر با سهولت بسیار بیشتری به آرایش افراد می پردازند .

 

آینه آرایشگاه مدرن – بی نهایت 

طرح جدید دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه مدرن – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آبنه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه مدرن – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه مدرن - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه مدرن - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه مدرن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاهی مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

آینه آرایشگاه مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند