فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه مردانه

تولید انواع آینه آرایشگاه مردانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه مردانه

 

آینه آرایشگاه مردانه

با ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه ها در واقع اغلب آرایشگاه ها تبدیل به سالن زیبایی شده اند که در آن تجهیزات مدرن و تزیینی بسیار زیادی وجود دارد ، یکی از مهم ترین ابزارهای سالن های زیبایی آینه آرایشگاه مردانه و زنانه می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشگاه مردانه می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه آرایشگاه ها در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف آینه آرایشی از جمله آینه آرایشگاه مردانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه های آرایشگاه مردانه باید یا توجه به طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه تعیین گردد به طور مثال برای آرایشگاهی که فضای داخلی با استفاده از پروفیل های استیل نقره ای و طلایی تزیین شده بهتر است که از آینه های بک لایت هوشمند استفاده کرد .

 

آینه آرایشگاه مردانه – نور مخفی

محبوب ترین طرح آینه های بک لایت که پشت آینه با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC نورپردازی شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس للبه آینه ابزار زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه با پهنای مشخصی سندبلاست خواهد شد در نهایت هم پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه آرایشگاه مردانه – لمسی

طرح جدیدی از آینه های آرایشگاهی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عمل کرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایشگاه مردانه – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه آرایشگاهی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را می توان توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی روی ریموت نورهای رنگی مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه آرایشگاه مردانه – حسگری

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نبر برخوردار می باشد .

 

آینه آرایشگاه مردانه – چراغ دار

این نوع آینه ها با نام های آینه گریم و آینه میکاپ شناخته شده است ، برای تولید آینه چراغ دار ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس تعدادی سوراخ به فاصله هر ۱۰ سانتی متر دور آینه زده خواهد شد در نهایت هم لامپ های کمرف اما با ظاهر لامپ پر مصرف داخل سوراخ ها قرار داده می شود .

 

آینه آرایشگاه مردانه – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی آرایشگاه را روی آینه سندبلاست کرد و به نوعی تبلیغات حرفه ای صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه مردانه – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های آرایشی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، آینه آرایشگاه مردانه حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

آینه آرایشگاه مردانه – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه آرایشگاه مردانه صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های آرایشی معرفی شده است .

 

آینه آرایشگاه مردانه – پایه دار 

در این طرح یک پایه های فلزی و چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط شالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه مردانه – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه مردانه – کودک 

برای آقا پسرها نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، پینیکیو و سوباسا روی آینه حکاکی شده است بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه آرایشگاه مردانه – بیضی

برای تولید آینه های بیضی بک لایت ابتدا آینه توسط قوراه بر در ابعاد بزرگتری تولید شده سپس با استفاده از دستگاه CNC به صورتن کاملا دقیق برش داده خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه مردانه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه مردانه – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

آینه آرایشگاه مردانه – متحرک

با تولید آینه های آرایشگاه متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه را اط یک نقطه به تقطه دیگر منتقل کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه مردانه - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه مردانه - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه آرایشگاه مردانه

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه مردانه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه مردانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه مردانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه مردانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند