فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه نوردار

تولید انواع آینه آرایشگاه نوردار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه نوردار

 

آینه آرایشگاه نوردار

آینه های آرایشگاهی یکی از جذاب ترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود که امروزه با توجه به تعدداد بسیار بالای آرایشگاه از این نوع آینه ها به کرات استفاده شده است در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشگاه نوردار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه نوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه نوردار – تاچ

طرح جدیدی از آینه های آرایشگاهی که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایشگاه نوردار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نوری مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال منی توان با فشردن دکمه ی  FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه نوردار – قدی

بدون تردید آینه های آرایشگاهی قدی کاربردی ترین طرح آینه های آرایشی محسوب می شود ، این نوع آینه ها در ابعاد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه آرایشگاه نوردار – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه نوردار – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های نوردار مدرن دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه نوردار – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو وموزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه نوردار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه نوردار - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه نوردار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشگاه نوردار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه نوردار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه نوردار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه نوردار

آینه آرایشگاه نوردار

آینه آرایشگاه نوردار

آینه آرایشگاه نوردار

آینه آرایشگاه نوردار

آینه آرایشگاه نوردار

آینه آرایشگاه نوردار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه نوردار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند