فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه نوری

تولید انواع آینه آرایشگاه نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه نوری

 

آینه آرایشگاه نوری

آینه های آرایشگاهی به دلیل تاثیر بسیار زیادی که در سهولت کار آرایشگر ها دارد طراحان دکوراسیون داخلی وقت زیادی را صرف انتخاب این نوع آینه ها می کنند ، یکی از جدیدترین و زیباترین انواع آینه های آرایشگاهی با نام آینه آرایشگاه نوردار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه نوری – تاچ

طرح جدیدی از آینه های نوری که با تاج کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایشگاه نوری – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه نوری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های نوری یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه نوری – دو طرفه 

در سالن های زیبایی کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های نورپردازی دوطرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه نوری – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه نوری – پایه دار

طرح دیگری از آینه های نوری که یک پایه فلزی یا چوبی پشت اینه قرار گرفته که بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه نوری – کریستال 

آینه های نوری از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

آینه آرایشگاه نوری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی قابل مشاهده می باشد .

 

آینه آرایشگاه نوری – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک مدرن دیگر هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه را از یک نقطه به نقطه ی دیگر جابجا کنید .

 

آینه آرایشگاه نوری – ۲۰۲۲

در این طرح شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه هالیوودی خواهید بود به همین دلیل نیز با نام آینه ۲۰۲۲ شناخته شده است ، این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون داخلی اجرا می شود .

 

آینه آرایشگاه نوری – بزرگ نما 

در این طرح یک قسمت بزرگ نما روی آینه تعبیه شده است که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود ۱۰ برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد ، این نوع آینه ها در اتاق گریم آرایشگاه بکار خواهد رفت .

 

آینه آرایشگاه نوری – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد باقطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه نوری - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه نوری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه نوردار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه نوردار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه نوردار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپرکلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه نورپردازی

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

آینه آرایشگاه نوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه نوردار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند