فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه پایه دار

تولید انواع آینه آرایشگاه پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه پایه دار

 

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه های آرایشگاهی در طرح های مختلف و اشکال هندسی گوناگونی تولید شده است که هر کدام از آن ها برای طراحی دکوراسیون خاصی مورد استفاده قرار می گیرد در این بین آینه آرایشگاه پایه دار کاربردی ترین و جدیدترین نوع آینه آرایشگاهی محسوب می شود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه پایه دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه پایه دار – چراغ دار

متدائل ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه پایه دار – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه پایه دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه پایه دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه پایه دار – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه پایه دار – بزرگنما 

طرح جدید دیگری از آینه های آرایشگاهی مدرن که یک قسمت بزرگنما روی آینه وجود دارد بدین شکل آرایشگر با سهولت بسیار بیشتری نسبت به آرایش افراد اقدام می کنند .

 

آینه آرایشگاه پایه دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی در طیف وسیع رنگی قابل مشاهده می باشد .

 

آینه آرایشگاه پایه دار – متحرک

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک دیگر هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه ها نیست چرا که بدین شکل تنها با کمی هول دادن آینه براحتی آینه از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه پایه دار – قاب چوبی 

در این طرح از قاب های چوبی در رنگ های مختلف استفاده می شود این نوع قاب ها به سه دسته ی ام دی اف ، پی وی سی و چوب راش تقسیم می شود که در این بین قاب های چوب راش جذاب تر و با کیفیت بهتر به نظر می رسد ، آینه های با قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه پایه دار - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه پایه دار - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید آینه آرایشگاه پایه دار را از طریق زیر سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه پایه دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه پایه دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه پایه دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه پایه دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند