فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه کودک

تولید انواع آینه آرایشگاه کودک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه کودک

 

آینه آرایشگاه کودک

امروزه آرایشگاه های بسیار زیادی راه اندازی شده است چرا که روز به روز شاهد تاثیر بیشتر آراستگی افراد در جایگاه اجتماعی آن ها هستیم ، از همین ور در این مقاله به بررسی انواع آینه های آرایشگاهی به ویژه آینه آرایشگاه کودک می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1395ر آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه کودک – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و اینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه کودک – بک لایت

طرح جدیدی از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از LED های رنگی و PVC پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه کودک – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه کودک – قدی

کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا 80 * 180 و 90 * 200 سانتی متر می باشد ، برای تولید این نوع آینه ها معمولا از آینه های 6 میل بکار برده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه کودک – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه کودک – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آرایشی دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد . آینه های سالن زیبایی دو رو کار برای آرایشگران نیز راحت کرده است چرا که براحتی در یک قسمت می توان دو نفر را آرایش کرد .

 

آینه آرایشگاه کودک – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه کودک – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه کودک – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه کودک - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه کودک - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشگاه کودک را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه کودک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دقتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه کودک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه کودک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه کودک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه کودک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند