فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه گرد

تولید انواع آینه آرایشگاه گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه گرد

 

آینه آرایشگاه گرد

آینه های آرایشگاهی دارای تنوع طرح بسیار زیادی است به طوری که هر یک از طرح ها برای آرایشگاه خاصی استفاده می شود ، این نوع آینه ها در اشکال هندسی متفاوتی نیز وجود دارد که کاربردی ترین آن با نام آینه آرایشگاه گرد شناخته شده است در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه گرد – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه گرد – بک لایت 

محبوب ترین نوع اینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ی ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه گرد – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه گرد – دو طرفه

در سالن های زیبایی کوچک نوعی از آینه های آرایشگاهی بک لایت دو طرفه استفاده می شود که بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کبمود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه آرایشگاه  دو طرفه بکار برد بدین شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد . از فضای موجود به صورت بهنیه استفاده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه گرد – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه گرد – کریستال 

آینه های آرایشگاهی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

آینه آرایشگاه گرد – بی نهایت 

طرح خاصی دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه گرد – متحرک 

با تولید آینه های گرد متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه های نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه را از یک نقطه به نقطه دیگر منتق کنید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه گرد – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه مورد نظر قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار آرایشی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه قدی آرایشگاه - اینستاگرام

 

آینه قدی آرایشگاه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه گرد به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

آینه آرایشگاه گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند