فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه

تولید انواع آینه آرایشگاه مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

استفاده از آینه در آرایشگاه ها نیز ضرورت دارد و در واقع بدون آینه نیم توان در آرایشگاه ها کاری انجام داد لذا علاوه بر جنبه تزیینی آینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه جنبه کاربردی آن بسیار حائز اهمیت است ، آینه آرایشی در طرح های مختلفی تولید می شود که در ادامه به جزئیات آن می پردازیم .

برای هر آرایشگاهی طراحی دکوراسیون داخلی نقش تبلیغات آن را دارد چرا که با تزیین مناسب فضای داخلی آرایشگاه می توان تا حدود زیادی جذب مشتری را انجام داد و با توجه به اینکه فضای آرایشگاه ها معمولا بر اساس مد طراحی می شود با نصب آینه آرایشی مدرن می توان سایر اجرای داخل آرایشگاه را بهتر نمایش داد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی آینه آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های آرایشگاه مردانه و زنانه را تولید کرده است که در پرفروش ترین و جدیدترین این نوع آینه ها را بررسی خواهیم کرد .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار   

آینه های چراغ دار از یک آینه با ابعاد استاندارد تشکیل شده است که دور آینه از لامپ های کم مصرف اما با ظاهر قدیمی تشکیل شده است به طوری که چهار طرف آینه به فاصله 10 سانتی متر یک سوراخ تعبیته شده است که در آن ها لامپ های مورد نظر قرار داده می شود لازم به ذکر است به آینه آرایشی چراغ دار آینه آرایشی نیز گفته می شود .

در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه مدرن که در کشورهای اروپایی نیز اجرا می شود از آینه آرایشی چراغ دار استفاده می شود حتی در نشریه the best design سال 2019 از این نوع آینه ها به عنوان آینه مخصوص آرایشگاه یا شده است .

 

آینه آرایشگاه با نورپردازی مخفی

برای تولید آینه های با نورپردازی مخفی از LED های متری استفاده می شود به طوری که ابتدا آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس پشت آینه با ورق های PVC و LED های رنگی کار خواهد شد به طوری که از روبرو یک نور مخفی پشت آینه مشاهده می شود البته اگر حاشیه دور آینه سندبلاست شود نمای بسیار زیباتری را ایجاد خواهد کرد .

 

آینه آرایشگاه سه بعدی

یکی دیگر از آینه های بسیار جذاب برای آرایشگاه ها که با استفاده از آن می توا ن طراحی دکوراسیون داخلی را به میزان قابل توجهی ارتقا داد ، ساختار آینه های آرایشگاه سه بعدی به گونه ای است که یک آینه با ابعاد استاندارد به عنوان آینه اصلی و تعدادی آینه رنگی یا آنتیک به عنوان قاب دور آینه در نظر گرفته می شود به طوری که آینه های آنتیک به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شوند .

 

آینه آرایشگاه با قاب

اولین نوع آینه های آرایشگاهی که از یک آینه با ابعاد استاندارد و قاب های چوبی و PVC تشکیل شده است البته امروزه به دلیل قیت بسیار بالای قاب های چوبی اغلب از قاب های پی وی سی استفاده می شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند با راه اندازی یک کارگاه مخصوص تولید قاب های PVC انواع این نوع قاب ها را در رنگ های مختلفی تولید می کند .

 

آینه آرایشگاه ونیزی

آینه های ونیزی به طور کلی نمای متفاوتی نسبت به سایر آینه های دکوراتیو دارد و از همان ابتدا که در کشور ایتالیا تولید شد مورد استقبال بسیار زیادی از طرف طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت ، آینه آرایشی ونیزی به دلیل تولید زمانبر و طاق فرسا قیمت بسیار بالایی دارد به همین دلیل تعداد معدودی از آرایشگاه ها دارای چنین آینه هایی هستند .

 

آینه آرایشگاه تراش

یکی از متداولترین انواع آینه های آرایشگاه که دور آینه تراش یا پخ زده می شود برای تولید این نوع آینه ها از دستگاه تراش استفاده می شود ، فاصله لبه آینه تا ابزار را می توان 1 سانتی متر ، 2 سانتی متر و 3 سانتی متر قرار داد .

 

آینه آرایشگاه قدی

در برخی از آرایشگاه ها نیز از آینه های قدی برای منعکس کردن تصاویر افراد استفاده می شود ، برای تولید این نوع آینه ها از طرح های مختلفی مانند نورپردازی ( LED LIGHT ) و تراش ( BEVELED ) بکار می رود .

 

آینه آرایشگاه لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین روش آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سراسر دنیا قرار گرفت ، این نوع آینه ها از قیمت بیشتری نسبت به سایر آینه های آرایشگاه برخوردار است ، آینه آرایشی ونیزی یک آینه کاملا کلاسیک محسوب می شود که در بازه مختلفی از زمان مورد استفاده قرار می گیرد این نوع آینه ها با نام آینه کلاسیک و لاکچری نیز شناخته شده است .

 

آینه آرایشگاه ریموت دار

یکی دیگر از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد با فشردن دکمه ی fade روی ریموت آینه آرایشگاه رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد و نمای زیبایی در فضای داخلی سالن ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، لازم به ذکر است آینه آرایشگاه حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه اکریلیک 

در این طرح از آینه های آرایشی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن و منحصربفرد به شمار می رود ، آینه آرایشی اکریلیک در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان بکار می برند .

 

آینه آرایشگاه اکلیلی 

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه آرایشی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی اکلیلی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

آینه آرایشی اکلیلی در کشورهای آمریکای جنوبی به ویژه در مکزیک ، اروگوئه و پاراگوئه در پروژه های مختلفی اجرا می شود ، در کشورهای اشاره شده تمایل زیادی به طراحی کلاسیک وجود دارد .

 

آینه آرایشگاه زوم دار 

در این طرح از آینه های آرایشی یک قسمت زوم روی آینه ایجاد شده که به واسطه ی آن می توانید نسبت به آرایش صورت اقدام نمایید ، بزرگنمایی این نوع آینه ها حدود 5 برابر آینه های ساده است ، آینه آرایشی زوم دار در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین به کرات استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های آرایشگاهی حکاکی یا اینگریوینگ می شود ، به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، آینه آرایشی حکاکی شده در ایران از بیشترین میزان فروش در بین آینه های آرایشگاهی برخوردار است به ویژه در سالن های زیبایی زنانه که درصد قابل توجهی از آن ها از آینه حکاکی شده استفاده می کنند .

آینه آرایشی حکاکی شده محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات آینه سالن زیبایی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

آینه آرایشگاه پایه دار 

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان در وسط آینه قرار دارد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی استفاده می شود ، آینه آرایشی پایه دار جذابترین طرح آینه های آرایشگاهی به شمار می رود این نوع آینه ها هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار خواهد داد و در بین عموم آرایشگر ها از محبویت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه آرایشگاه با قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای یک دیوار مشکی باید از آینه با قاب طلایی استفاده کرد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد می شود ، آینه آرایشی با قاب استیل به دو دسته ی آینه های با قاب آبکاری و آینه های با قاب استیل تقسیم می شود تفاوت این دو نوع آینه در شفافیت فلز بکار رفته می باشد .

 

آینه آرایشگاه کودک 

برای آرایشگاه های کودکان جدید نوعی از آینه های بک لایت و هالیوودی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و سوباسا روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه دخترانه 

نوعی از آینه های بک لایت برای سالن های زیبایی دخترانه طراحخی شده است که دارای فریم صورتی و سفید بوده و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه آرایشگاه لاکچری

طرح جدیدی از آینه های آرایشگاهی که از ترکیب قاب های استیل و آینه های بک لایت تشکیل شده است ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه رومیزی 

در سالن های زیبایی مدرن و لوکس حداقل یک میز وجود دارد که باید از آینه های آرایشگاهی رومیزی استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب قسمت دارای زوم بوده که حداکثر تا 10 برابر قابلیت بزرگنمایی را دارد .

 

آینه آرایشگاه رینگ لایت

امروزه با تولید آینه های رینگ لایت براحتی معایب صورت افراد آشکار شده و آرایشگرها نسبت به رفع آن ها اقدام می کنند ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که نور بسیار زیادی از قسمت های تعیین شده به صورت افرا تابیده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه شامپاینی 

به طور کلی آینه آرایشی قهوه ای رنگ به دو دسته ی برنز و شامپاینی تقسیم می شود که در این بین آینه شامپاینی به صورت قهوه ای کم رنگ است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن با قطر کمتر از 100 سانتی متر باید از گردبر های دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه دخترانه 

برای آرایشگاه های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است کهش خصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایشگاه دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه ها دارای قاب های استیل و هایگلاس می باشد .

 

آینه آرایشگاه بزرگ نما

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که یک قسمت بزرگنما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن آرایشگرها با سهولت بسیار بیشتری تکنیک های آرایشگری را اجرا می کنند .

 

آینه آرایشگاه کشودار 

در آرایشگاه ها همیشه تجهیزات مختلفی وجود دارد که باید مدام در دسترس آرایشگر قرار داده باشد به همین دلیل نوعی آینه های کشودار طراحی شده است که وسایل مختلف داخل آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در مجله ی بین المللی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون داخلی مدرن از این نوع آینه ها استفاده می کنند .

 

آینه آرایشگاه پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است که به واسطه ی آن آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های بزرگ اجرا خواهد شد به طور مثال در یک سالن زیبایی با متزاژ 250 متر باید 10 عدد آینه آرایشی پایه دار بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های پایه دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت صرفا یک آینه دکوراتیو محسوب می شود که اغلب در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه متحرک 

با تولید آینه های متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست چرا که بدین شکل آینه از یک نقطه به نقطه ی دیگر بدون هیچ گونه زحمتی جابجا خواهد شد ، آینه آرایشگاه متحرک در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های متحرک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل نیز ابعاد آینه ها دقیق می باشد .

 

آینه آرایشگاه 2022 

در این طرح جذاب یک نورپردازی مخصوص و با شدت بسیار بالا روی آینه قرار گرفته است که به واسطه ی آن تا شعاع 5 متری آینه پوشش داده خواهد شد ، آینه 2022 در کشورهای توسعه یافته نیز اجرا می شود ، آینه های 2022 بدون تردید حرفه ای ترین طرح آینه های آرایشگاهی محسوب می شود . ضمنا آینه های 2022 فقط در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید انواع آینه آرایشی در صنایع شیشه و آِینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپرکلیر و با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده مراجعه حضوری نمایید .

 

آینه آرایشگاه

آینه آرایشی

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند