فهرست این مقاله

آینه آرایشی بزرگنمایی

تولید انواع آینه آرایشی بزرگنمایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

آینه آرایشی بزرگنمایی

 

آینه آرایشی بزرگنمایی

برای خانم ها آینه آرایشی یک از مهم ترین ابزارهایی است که در خانه و سالن های زیبایی به کرات از آن استفاده می کنند چرا که بدون آینه آرایشی هیچ خانمی خانه را به مقصر مورد نظر ترک نخواهد کرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشی بزرگنمایی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه آرایشی بزرگنمایی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه های آرایشی بزرگنمایی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشی بزرگنمایی – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های آرایشی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه سوپر کلیر در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشی بزرگنمایی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده ورق های PVC و LED هیا رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشی بزرگنمایی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشی بزرگنمایی – دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های آرایشی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشی بزرگنمایی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های آرایشی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است ، آینه های لمسی در صنایع کولیوندبا استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه آرایشی بزرگنمایی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های آرایشی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نو را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی رمیوت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد ، آینه های ریموتی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشی بزرگنمایی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آرایشی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوه آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشی بزرگنمایی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه آرایشی بزرگنمایی - اینستاگرام

 

آینه آرایشی بزرگنمایی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشی بزرگنمایی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشی بزرگنمایی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشی بزرگنمایی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشی بزرگنمایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایش بزرگنمایی

آینه آرایشی بزرگنما

آینه آرایشی بزرگنمایی

آینه آرایشگاهی بزرگ نما

آینه آرایشی بزرگنمایی

آینه آرایشی بزرگنمایی

آینه آرایشی بزرگنمایی

آینه آرایشی بزرگنمایی

آینه آرایشی بزرگنمایی

آینه آرایشی بزرگنمایی

آینه آرایشی بزرگنمایی

آینه آرایشی بزرگنمایی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشی بزرگنمایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند