فهرست این مقاله

آینه آرایشی رومیزی

تولید انواع آینه آرایشی رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشی رومیزی

 

آینه آرایشی رومیزی

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارد چرا که وقت زیادی را افراد در چنین مکان هایی صرف می کنند ، آینه های آرایشی در طرح های مختلفی تولید می شود که در این مقاتله به طور اختصاصی به کاربردی ترین آن یعنی آین رومیزی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یایر خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه آرایشی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشی رومیزی – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، فرآیند تولید آینه های ونیزی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه آرایشی رومیزی – سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده و تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود .

 

آینه آرایشی رومیزی – چراغ دار

محبوب ترین نوع آینه های آرایشی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله ی هر ۲۰ سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل آن قرار داده می شود .

 

آینه آرایشی رومیزی – بک لایت

متدول ترین نوع آینه های آرایشی که با نام آینه بک لایت و نور مخفی نشاخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشی رومیزی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های رومیزی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه آرایشی رومیزی – زوم دار 

در طرح های جدید آینه آرایشی از آینه های زوم دار روی آینه اصلی استفاده می شود به طور مثال برای یک آینه آرایشی با طول ۱۲۰ سانتی متر و ارتفاع ۷۰ سانتی متر یک آینه زوم دار با قطر ۱۸ سانتی متر بکار می رود .

 

آینه آرایشی رومیزی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی و مسی مدرن بکار می رود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشی رومیزی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد .

 

آینه آرایشی رومیزی – قدی 

آینه های قدی آرایشی کاربردی ترین طرح آینه های آرایشی محسوب می شود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد و در پروژه های متعددی بکار می رود .

 

آینه آرایشی رومیزی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آرایشی رومیزی – متحرک

با تولید آینه های آرایشی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهنیه استفاده می شود .

 

آینه آرایشی رومیزی – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشی یک پایه چوبی یا فلزی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایشی رومیزی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آین آرایشی رومیزی - اینستاگرام

 

آینه آرایشی رومیزی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه آرایشی رومیزی

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید است تولید آینه آرایشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشیی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

آینه آرایشی رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند