فهرست این مقاله

آینه آرایشی

تولید انواع آینه آرایشی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912283524202188621912

 

آینه آرایشی

آینه آرایشی

امروزه استفاده از آینه در فضای داخلی ساختمان بسیار حائز اهمیت است چرا که علاوه بر جنبه تزیینی آینه های دکوراتیو جنبه کاربردی مهمی دارد به طوری که همه ما بدون استفاده از آینه ها نمی توانیم حتی از خانه خارج شویم ، در واقع با استفاده از آینه می توان آراستگی ظاهری را ایجاد کرد در این مقاله به یکی دیگر از آینه های دکوراتیو یعنی آینه آرایشگاهی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی آینه آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1383 آغار کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرخ مختلف آینه های آرایشگاه مردانه و زنانه را تولید کرده است که با مراجعه به قسمت نمونه کارها می توان انواع این نوع آینه ها را مشاهده کرد .

برای تولید آینه آرایشگاهی از روش های مختلفی استفاده می شود اما باید توجه داشت که این نوع آینه ها به واسطه تاثیر زیاد طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه در جذب مشتری هم دارای جنبه تزیینی است و به دلیل اینکه آینه در آرایشگاه ها یکی از ابزار اصلی آرایشگر محسوب می شود دارای جنبه کاربردی نیز است لذا در تولید آینه آرایشی باید از آینه های با درجه کیفیت بسیار بالای سوپر کلیر استفاده کرد .

 

آینه آرایشی چراغ دار 

محبوب ترین نوع آینه های آرایشی که طراحی آن با سایر آینه های آرایشی متفاوت است به طوری که یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده می شود سپس دور آینه به فاصله هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد و لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی در داخل آن ها قرار می گیرد ، آینه آرایشی چراغ دار به زمان بسیار زیادی نیز برای تولید احتیاج دارد .

 

آینه آرایشی رومیزی 

برخی از آرایشگاه ها نیز تمایل به استفاده از آینه های رومیزی دارند اما باید توجه داشته که این نوع آینه ها در تصاویر انعکاسی فقط محدوده کوچکی را پوشش می دهند ، آینه رومیزی در طرح های مختلفی تولید می شود اما اغلب آن ها دارای دو پایه فلزی هستند .

 

آینه آرایشی ونیزی

یکی دیگر از آینه های دکوراتیو که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت آینه ونیزی نام دارد این نوع آینه ها در واقع به آینه های منبت کاری شده اطلاق می شود که مانند آینه های چراغ دار به زمان بسیار زیادی برای تولید نیاز دارد .

 

آینه آرایشی رنگی

با توجه به اهمیت رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از آینه های رنگی موجب ارتقای طراحی داخلی آرایشگاه خواهد شد به طوری که یک آینه ساده با ابعاد استاندارد در وسط کار و آینه های رنگی در ابعاد مختلف دور آینه قرار می گیرند ، آینه آرایشی رنگی را می توان در طرح های مختلفی چون گرد دکوراتیو و نامتقارن تولید کرد .

 

آینه آرایشی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه در اشکال مختلف هندسی تولید می شود به طور مثال در برخی از آرایشگاه ها آینه طرح دار بیضی افقی و عمودی اجرا شده است .

 

آینه آرایشی سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه سوپر کلیر ساده با ابعاد استاندارد به عنوان آینه اصلی و تعدادی آینه آنتیک یا پتینه کاری شده به عنوان فریم آینه در نظر گرفته می شود به طوری که آینه های آنتیک به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شوند البته برای تولید این نوع آینه ها به ورق های PVC نیز جهت افرایش ضخامت فریم های آینه ای استفاده خواهد شد .

لازم به ذکر است تولید هر یک از آینه های اشاره شده در ابعاد مختلفی صورت می گیرد به عبارتی با توجه به نیاز مشتری آینه ها تولید می شوند و توسط تیم فنی نصب خواهد شد .

 

آینه آرایشی گرد

برای تولید آینه های گرد اندازه قطر به دستگاه CNC داده شده سپس دستگاه به طور اتوماتیک آینه را به صورت گرد برش می دهد البته برای اندازه های کوچک از گردبرهای دستی نیز استفاده می شود .

 

آینه آرایشی لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی نمایان شده سپس با لمس کردن مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه لمسی شناخته شده است لازم به ذکر است نحوه ی عملکرد لمسی آینه آرایشگاهی تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی می باشد .

 

آینه آرایشی ریموت دار

طرح دیگری از آینه های آرایشی مدرن که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش رنگ را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه آرایشی با حسگر حرکتی

در این طرح چراغ های آینه با حرکت دست روشن شده و با حرکت مجدد دست در قسمت تعیین شده چراغ ها خاموش می شوند ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد لازم به ذکر است آینه آرایشی حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه آرایشگاهی با حسگر حرکتی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود  به عنوان برترین طرح آینه های آرایشی معرفی شده است ضمنا قیمت آینه آرایشگاهی با حسگر حرکتی تقریبا دو برابر آینه های آرایشی ساده و بدون چراغ است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

آینه آرایشگاهی با حسگر حرکتی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی – شمالی به کرات استفاده می شود این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

 

آینه آرایشی با صفحه نمایش

آینه های آرایشی مدرن شامل یک صفحه نمایش با ابعاد کوچک و یک اسپیکر می باشد که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان موزیک یا ویدئو مورد نظر خود را پخش کنید ، آینه آرایشگاهی مدرن با صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز مانند آلمان ، هلند و ایتالیا به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه آرایشگاهی با صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های آرایشی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه آرایشی پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون های لوکس استفاده می شود .

 

آینه آرایشی با قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیششرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق می باشد .

 

آینه آرایشی دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایشی دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های سالن زیبایی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه آرایشی بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی در آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و بلژیک بکار برد و به تازگی در ایران نیز رواج پیده کرده است .

 

آینه آرایشی متحرک 

با توجه به تولید آینه های آرایشی متحرک مدرن دیگر هیچ گونه دغدغه ای بابت جابجایی نخواهید داشت بدین شکل براحتی می توانید تنها با هول دادن آینه را از یک نفقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشی بزرگ نما 

در این طرح یک قسمت بزرگ نما روی آینه تعبیه شده است که به واسطه ی آن تاصویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نمایش داده می شود ، قسمت بزرگ نما با قطر 18 سانتی متر روی آینه تعبیه خواهد شد ، آینه های بزرگ نما فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشی - اینستاگرام

 

آینه آرایشی - واتساپ

 

 

جهت ارتباط با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند و سفارش آینه آرایشی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاهی مودر نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و حذف واسطه ها با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگری

آینه آرایشی

آینه آرایشگاهی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه آرایشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاهی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.allure.com

تیم تحریریه کولیوند