فهرست این مقاله

آینه آرایش دیواری

تولید انواع آینه آرایش دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

آینه آرایش دیواری

 

آینه آرایش دیواری

آینه های آرایشی حساسا ترین نوع آینه دکوراتیو محسوب می شود از آن جهت که شفافیت و کیفیت آینه تاثیر بسایر زیادی در رضایت افراد از وضعیت ظاهری خود دارد به همین دلیل در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایش و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایش را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایش دیواری – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قای قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایش دیواری – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایش دیواری – قاب استیل

در این طرح از آینه های دیواری یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به ظور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایش دیواری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار می رود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، به طور مثال برای آینه های طلایی باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه آرایش دیواری – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین صورت براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایش دیواری – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوپی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه وسط سالن نیز قرار خواهد گرفت این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های پایه دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایش دیواری – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استنفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است .

 

آینه آرایش دیواری – کریستال 

آینه های آرایشی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، آینه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایش دیواری – بزرگ نما

در این طرح یک قسمت آینه به آینه های بزرگ نما تخصیص داده می شود به طوری که در تصاویر در آینه تا حدود 10 برابر مشاهده خواهد شد به همین دلیل یک آینه بسیار کاربردی در سالن زیبایی به شمار می رود .

 

آینه آرایش دیواری - اینستاگرام

 

آینه آرایش دیواری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایش دیواری از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایش و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع یشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ی آرایش مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایش در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دخترانه

آینه آرایش

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دیواری

آینه آرایش دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایش در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند