فهرست این مقاله

آینه آرایش رومیزی

تولید انواع آینه آرایش رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایش رومیزی

 

آینه آرایش رومیزی

آینه های آرایشی یکی از کاربردی ترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود چرا که در طورل روز به کرات توسط افراد به ویژه خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به طور اختصاصی به جدیدترین طرح های آینه آرایش و دیواری می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایش چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایش رومیزی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص ریگ روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایش رومیزی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دییاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت اینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایش رومیزی – قاب استیل

در این طرح از آینه های رومیزی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایش رومیزی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آرایشی رومیزی دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه آرایش دو طرفه بکار برد بدین شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایش رومیزی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های رومیزی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایش رومیزی – بزرگ نما

در این طرح از آینه های آرایشی یک قسمت بزرگ نما روی آینه تعبیه شده است به طوری که بتوان تا ۱۰ برابر بزرگنمایی را ایجاد کرد ، این نوع آینه ها کار آرایشگرها را بسیار راحت تر خواهد کرد .

 

آینه آرایش رومیزی – کریستال 

به طور کلی آینه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه آرایش رومیزی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت صرفا یک آینه دکورتیو محسوب می شود به همین دلیل در پروژه های لاکچری و خاص مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایش رومیزی – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایش رومیزی - اینستاگرام

 

آینه آرایش رومیزی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر می توانید آینه آرایش رومیزی را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایش و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایش مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایش در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایش در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند