فهرست این مقاله

آینه آرایش چراغ دار

تولید انواع آینه آرایش چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

آینه آرایش چراغ دار

 

آینه آرایش چراغ دار

به طور کلی میز آرایش برای خانم ها بسیار مهم است چرا که در طول روز به کرات از آن استفاده می کنند از طرفی نیز این نوع میزها از دو قسمت میز کشودار و آینه تشکیل شده است ، در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایش چراغ دار که محبوب ترین نوع آرایشی محسوب می شود می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایش چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه آرایش چراغ دار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه آرایش چراغ دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های آرایشی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ روشدن سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایش چراغ دار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های آرایشی که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با شفردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلادید شو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه آرایش چراغ دار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های آرایشی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های چراغ دار حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه آرایش چراغ دار – فریم لس

به طور کلی آینه های چراغ دار به دو دسته ی آینه های با فریم و فریم لس تقسیم می شود که در در حالت دوم لامپ ها روی آینه قرار می گیرد ، این نوع آینه ها اغلب در مزون های لباس فروشی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایش چراغ دار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه آرایش چراغ دار صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های آرایشی معرفی شده است .

قیمت آینه آرایش چراغ دار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های چراغ دار ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه آرایش چراغ دار – حکاکی شده 

با استفاده دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های آرایشی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه آرایش چراغ دار پایه دار 

در این طرح از آینه های چراغ دار یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه آرایش چراغ دار با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های آرایشی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایش چراغ دار دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایش چراغ دار دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های آرایشی دو طرفه مدرن بکار می رود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایش چراغ دار بزرگ نما 

در این طرح یک قسمت بزرگنمایی روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا 10 برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد بدین شکل براحتی می توانید نسبت به اصلاح صورت خود اقدام نمایید ، آینه های بزرگ نما فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه آرایش چراغ دار - اینستاگرام

 

آینه آرایش چراغ دار - واتساپ

 

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه آرایش چراغ دار

برای اطلاع از قیمت آینه آرایش چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایش چراغ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایش چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایشی چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایش چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند